8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

Ödüllü Türk Mucit Sayın Şebnem Özen’in oluşturduğu kuralları bozan, kilometrelerce milimetrik hesaplarla hazırlanmış, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren cilt bakım ürünleri birçok kadının cildinde istediği sonucu almasını sağlıyor. Sebi Pharma’nın sözünü tutan ürünleri işlevini yerine getirmenin yanı sıra cilde bakım yapıyor ve besliyor.
 

Sebi Pharma; onur konuğu olarak davet edildiği İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’ndan ödüllerle döndü. Sebi Pharma “Tek üründe tüm bakım” anlayışıyla hem kullanıcılarının hem de firmaların dikkatini çekiyor. Sebi Pharma’daki ürünler cilt bakım alanında sıkça karşılaşılan iki problemi gidermektedir. Birincisi ürünler sözünü tutmakta ve belirttiği faydayı yerine getirmektedir. İkinci ise ürünün doğal içeriği sayesinde cilde hiçbir zarar vermemesi aksine bakım yapmasıdır. Ödüllü Türk Mucit Şebnem Özen’in onur konuğu olarak katıldığı etkinlik bunu bir kez daha gösterdi. Sebi Pharma’nın standı yoğun ilgi gördü. Birçok kişi cilt bakımı hakkında merak ettiği soruların yanıtını buldu. Sebi Pharma hem İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı  hem de Bosna Hersek Kadın Buluşçular Derneği NOVA tarafından ödüle layık görüldü. Birbirinden saygın bu iki kurumun Sebi Pharma’ya ödül vermesi kurumsal başarı açısından son derece anlamlı. Tüm bu gelişmeler büyük sevinçle ve gururla karşılandı. Bunun yanı sıra çok memnun edici bir durum daha vardı; ziyaretçilerin ilgisi! Sebi Pharma’nın standı; cilt bakımına ilgili duyan bireyler kadar daha önceden Sebi Pharma’yı internet aracılığıyla takip edenler tarafından da ziyaret edildi. Sebi Pharma’nın büyük bir aile olduğu bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Sebi Pharma sözünü tutan cilt bakım ürünleriyle birçok kadının beğenisini toplamaktadır. Sebi Pharma telefon, sosyal medya aracılığıyla çok sayıda olumlu yorum ve teşekkür almaktadır. Bu geri bildirimler büyük memnuniyet kaynağı oluşturmaktadır. Sebi Pharma’nın kullanıcılarına sunduğu başka bir fayda da “tek üründe tüm bakım” anlayışıdır. Alışılageldik çok sayıda ürün sunma ve bu ürünleri kullanıcıların ayrı ayrı satın alması için çaba harcaması durumu Sebi Pharma için geçerli değildir. Sebi Pharma’da bir ürünle birçok cilt problemini gidermeye yardım etmek hedeflenmektedir. Bu sayede hem ekonomi hem de kullanım konforu sağlanmaktadır. Buna ek olarak etkileşim riski de ortadan kalkmaktadır. Bu özellik kadınları cildine bakım yaparken seçim yapma probleminden de kurtarmaktadır. Sebi Phrma’nın bu felsefesi cilt bakımının bir bütün olarak düşünülmesi anlayışına da katkı sağlamaktadır.

08.03.2022

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.