Akne ve sivilcelerden kurtulmak için mükemmel fırsat!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Su cildi kir, ter, yağ ve makyajdan arındırıyor ve temizliyor. Sebi Su’yun bunun yanı sıra oldukça önemli bir işlevi daha var: Sebi Su tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi en üst düzeye çıkarıyor. Herhangi Sebi Simyacı ürünü kullanmadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek önemli avantaj sağlıyor.
 

Özellikle yağlı ve sivilceli ciltlerin bakımında cilt temizliği büyük rol oynuyor. Cilt yüzeyinin temizlenmemesi akne, sivilce şikâyetinin oluşmasına sebebiyet verebilmektedir. Sebi Su cildi arındırarak hem kir ve yağ birikmesini önlemeye yardım ediyor hem de Sebi İxir Akne Kremi’nin verimini arttırıyor.

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermekte sivilce, siyah nokta şikâyetini gidermenin yanı sıra pürüzsüz bir görünüm sağlamaktadır. Sebi İxir Akne Kremi cilde bakım yapmakta ve deriyi beslemektedir.

Ürün Salisilik asit ve asit türevleri içermemekte dört mevsim kullanılabilmektedir.

28.01.2022

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.