Arginin Nedir?

Arginin Nedir?

Arginin, bir amino asittir ve insan vücudu tarafından üretilir. Vücutta nitrik oksit üretiminde önemli bir rol oynar ve kan damarlarını genişleterek kan dolaşımını artırır. Ayrıca, cilt bakımında da kullanılır çünkü cilt sağlığı için önemli bir bileşendir.

Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı İçeriği ve Arginin Faydaları

Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı, arginin içeren bir kremdir. Arginin, cildin ve vücudun sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Cildin ve vücudun nemli kalmasına ve su kaybını önlemeye yardımcı olan bir amino asittir. Ayrıca, ciltteki ve vücuttaki kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur ve cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesini sağlar.

Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Krem
'in içeriğindeki diğer bileşenler de cilt bakımı için son derece faydalıdır. Matrixyl 3000 peptidi, cildin sıkılığını artırarak kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır. Hem yüz hem de vücutta kullanılabilen formül tamamen doğal içeriklerden oluşmaktadır.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Krem, hafif ve nemlendirici bir formüle sahiptir. Bu kremin düzenli kullanımı, cildin ve vücudun daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha genç görünmesini sağlar. Arginin ve diğer etkili bileşenler, cildin sağlığı için önemli bir rol oynar ve ciltteki kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır. Ayrıca, cildin nemini korur ve cildi daha nemli ve sağlıklı bir şekilde tutar. Ege Üniversitesi Klinik Onaylı ve Uluslararası Patentli Hücre Yenileyici Bileşen içeren formülün içerisinde hiçbir türlü alkol, paraben, civa, asit ve türevleri gibi cilde zararlı içerikler bulundurmamaktadır.

Arginine içeren Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Krem 55 ml Sipariş vermek için tıklayın!
Arginine içeren Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Krem 15 ml Sipariş vermek için tıklayın!

Sağlıklı Günler Dileriz.

21.03.2023

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.