Aramalarınızın yanı sıra yorumlarınızı da bekliyoruz!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Pharma ürünleri sık sık olumlu yorumlar alıyor. Sebi Pharma kullanıcılarının önemli kısmı memnuniyetlerini telefonla bildirmektedir. Telefonla birlikte sosyal medya paylaşımı da tercih edildiğinde bu görüşler daha büyük kitlelere ulaşma şansını yakalayacaktır.

Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” tüm Sebi Pharma ürünleri içinde yer almaktadır.

Türk Mucit Özen’in buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” birçok ödüle sahiptir. Benzersiz formül; İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’nda bronz madalya ödülü kazanmıştı. Buluşun mucidi Özen, Bosna Hersek Kadın Buluşçular Derneği NOVA tarafından da “En İyi Kadın Mucit” ödülüne layık görülmüştü. Türk Mucit Şebnem Özen’in buluşu Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarı’nda (KIWIE) da iki ödül kazanmıştı. KIWIE jürisi ve Innopa da dünya çapında patentle korunan buluşa ödül vermişti.

Sebi Pharma’nın bu ödüllerin yanı sıra çok önemli bir başarısı daha söz konusu! Kullanıcı memnuniyeti! Sebi Pharma ürünlerini kullananlar memnuniyetlerini diğer kullanıcılarla ve Sebi Pharma’yla da paylaşıyorlar. Sebi Pharma ürünlerini kullananların sayısı önerilerle artıyor. Ürünleri deneyimleyen kullanıcılar çevresindeki insanların da bundan mahrum kalmamasını istiyor ve gönüllü olarak ürünleri anlatıyor. Ürünlerin gönüllü olarak önerilecek kadar memnuniyet sağlaması Sebi Pharma’yı çok mutlu etmektedir.

Sebi Pharma ürünleri ulaşılabilir, makul fiyatlarıyla ve sözünü tutan ürünleriyle başarılarını sürdürmektedir. Sebi Pharma’daki tüm ürünler vaadini tutmakla kalmamakta daha da fazlasını gerçekleştirmektedir. Firmanın kullanıcılar için sağladığı önemli bir özellik de tek ürünle birçok özelliğin kullanıcılara sunulması. Sebi İxir Leke Kremi lekeleri gidermeye katkıda bulunmanın yanı sıra 50 faktör güneş koruması sağlıyor ve cildi nemlendiriyor; Sebi İxir Akne Kremi akne, sivilce şikâyetlerinin yanı sıra gözenek ve siyah noktalarla da mücadele ediyor. Sebi İxir Acil Bakım Kremi ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapmakta ve beslemektedir. Sebi İxir Acil Bakım Kremi cildin su kaybetmesini de önlemektedir. Sebi Su cilt temizliği yapmasının ve tonik olarak kullanılmasının yanı sıra tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi de en üst düzeye çıkarmaktadır. Sebi Ala ve Sebi Simyacı Anti Aging Krem kırışıklık, sarkma, leke şikayetlerini gidermeye katkıda bulunmakta; göz çevresi, yüz ve boyun dahil olmak üzere tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Ala ve Sebi Simyacı sayesinde ayrıca nemlendirici, göz kremi, anti aging krem almaya gerek kalmamaktadır.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.