Aydınlık ve genç bir görünüm için Sebi Ala!

Sebi Ala Beyazlatıcı Anti Aging Krem sarkma, kırışıklık, cilt tonu eşitsizliği ve göz çevresindeki problemlerini gidermeye katkıda bulunurken aynı zamanda cildi beyazlatmaktadır. Aydınlık bir görünüm oluşturan ürün göz çevresi, yüz, boyun dahil tüm cilde uygulanabilmektedir.

Sebi Simyacı’daki tüm ürünler aynı anda birçok sorunu gidermeye katkı sağlaması için tasarlanmıştır. Bu sayede hem ekonomi hem de kullanım konforu sağlanmaktadır. Sebi Ala da bu anlayışa uygun bir üründür. Sebi Ala ph nötr özelliği ile göz çevresi, yüz, boyun dahil kullanılabilmektedir. Bu sayede her bölge için ayrı ayrı ürün kullanımına gerek kalmamaktadır. Çok sayıda ürün kullanımının bir diğer riski de ürünlerin birbiri ile etkileşim yaratma olasılığıdır. Cilt bakımında sıkça karşılaşılan bir sorun da zamandır. Birçok birey yeterli zamanı olmadığı gerekçesi ile cilt bakımını aksatabilmektedir. Tek ürün kullanımı zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

Sebi Ala sarkma, kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcıdır. Anti aging bakım yapan ürün içerdiği ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile genç bir görünüm sağlamaktadır. Sebi Ala içerdiği anti aging bileşenlerle yaşlanma belirtilerini yok etmeye katkıda bulunmaktadır. Sebi Ala’nın sağladığı katkı bununla da sınırlı değil. Ürün içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle aydınlık bir görünüm sağlamaktadır. Sebi Ala bunu içerdiği minerallerle yaptığı için gözenekleri tıkamamaktadır. Mineraller sadece güzel bir görünüm sağlamakla kalmaz aynı zamanda cilde bakım da yapar. Cilt tonunu açan krem daha güzel ve bakımlı bir görünüm oluşturmaktadır.

Ürünün sağladığı en önemli avantajlardan biri de göz çevresinde kullanılabilmesidir. Bu sayede göz kremi için ayrıca masraf yapmaya gerek kalmamaktadır. Bu ekonomi de sağlamaktadır. Özellikle anti aging için göz çevresi bakımı büyük önem taşımaktadır. Göz çevresindeki deri oldukça incedir. Bu nedenle yaşlanma belirtileri öncelikle göz çevresinde gözlemlenir. Sebi Ala anti aging kremle hem göz çevresine hem de yüze bakım yapmak mümkündür. Böylelikle bölgesel ürün kullanımı yerine tüm cilde bakım yapılacaktır. Sebi Ala boyun, dekolte bölgesi dahil olmak üzere tüm cilde uygulanabilmektedir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.