Az ürün, makul fiyatlar dünya patentli formül!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı ürünleri aynı anda birden fazla alanda bakım yapıyor, çok sayıda ürün alma ihtiyacından kurtarıyor! Tedavi edici ürünler kullanım konforunun yanı sıra ekonomi de sağlıyor. Sebi Simyacı, kullanıcıları çok sayıda ürün alma maliyetinden ve zahmetinden alıkoymaktadır.

Tüm Sebi Simyacı ürünleri aynı anda birden çok bakım yapmaktadır. Firmada yer alan tüm ürünler bu anlayışa sahiptir. Özellikle Sebi Simyacı Anti Aging Krem’de bu faktör çok belirgindir. Tek üründe tüm bakım yapan ürün göz çevresi, yüz ve boyun dahil uygulanabilmektedir. Sebi Simyacı sarkma, kırışıklık, leke, siyah nokta ve cilt tonu eşitsizliğini gidermektedir. Tedavi edici ürün ilk kullanımdan itibaren aydınlık bir görünüm sağlamaktadır. Diğer tüm ürünler de bu felsefeye uymaktadır.

LEKE VE NEMLENDİRİCİ BAKIM BİR ARADA!

Sebi İxir Leke Kremi sözünü tutan, lekeleri tedavi eden bir ürün olmanın yanı sıra cildi nemlendirmekte ve bakım yapmaktadır. Cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye yardımcı ürün pH nötr olması sayesinde boyun, dekolte bölgesi dahil tüm cilde uygulanabilmekte ve kararma şikayetinde de kullanılmaktadır.

SİVİLCELERİ UNUTUN PÜRÜZSÜZ GÖRÜNÜME KAVUŞUN!

Sebi İxir Akne Kremi sivilce ve akneleri tedavi etmenin yanı sıra gözenekleri de sıkılaştırmaktadır. Pürüzsüz bir görünüm oluşturan ürün cildin yağını da dengelemektedir. Sebi İxir Akne Kremi cildin yağını dengelemektedir.

NEMLENDİRİCİ BAKIM VE LEKE TEDAVİSİ BİR ARADA

Sebi İxir Acil Bakım Kremi cildi yoğun şekilde nemlendirmekte ve bakım yapmaktadır. Ürün lekeleri de tedavi etmektedir. Sebi İxir Acil Bakım Kremi’nin pH’ı nötrdür ve bu özelliği sayesinde tüm cilde uygulanabilmektedir. Ürün pürüzsüz bir görünüm oluşturmakta ve deriyi çevresel faktörlere karşı korumaktadır.

ANTI AGING VE CİLT BEYAZLATMA BİR ARADA!

Sebi Ala Anti Aging Krem sağladığı anti aging tedavinin yanı sıra cildi beyazlatmaktadır. Aydınlık ve genç bir görünüm oluşturan ürün göz çevresi, yüz, boyun dahil kullanılabilmektedir. pH’ı nötr olan Sebi Ala tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Ala bakım da yapmakta cildi beslemektedir.

ÖDÜLLÜ, DÜNYA PATENTLİ FORMÜLE SAHİP TEMİZLEME SUYU!

Sebi Simyacı’nın ödüllü, dünya patentli Hücre Yenileyici Bileşen içeren temizleme suyu Sebi Su cildi kir, ter, yağ ve makyajdan arındırmanın yanı sıra tüm Sebi Simyacı ürünlerinden alınacak faydayı en üst düzeye çıkarmaktadır.

Tüm Sebi Simyacı ürünleri kullanıcılarına birden fazla faydada bulunmakta ve cilde bakım yapmaktadır. Sebi Simyacı ürünleri hiçbir cilt bakım ürününde yer almayan, dünya çapında patentle korunan ödüllü “Hücre Yenileyici Bileşen” buluşunu içermektedir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.