Bikini bölgesi beyazlatma

Sir, ağda, epilasyon gibi nedenlere bağlı olarak bikini bölgesinde kararma oluşabilmektedir. Bikini bölgesi beyazlatma ile bu bölgede oluşan lekelerden ve kararmalardan kurtulmak mümkündür.

Bikini Bölgesi Beyazlatma Yöntemleri

Bikini bölgesi beyazlatma için en sık kullanılan yöntemlerden biri de leke kremidir. Leke giderici kremler özellikle ekonomik olması nedeni ile tercih edilmektedir. Zengin içeriğe sahip leke giderici kremler bikini bölgesi beyazlatma alanında da faydada bulunmaktadır.

pH’a DİKKAT EDİLMELİ

Bikini bölgesi beyazlatma ürünlerinde en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de pH’dır. Ürünün bikini bölgesine uygulanıp uygulanmayacağı hakkında mutlaka bilgi alınmalıdır. Hemen her cilt bakımı ürününde olduğu gibi bikini bölgesi beyazlatma ürünlerinde de kullanım talimatlarına uyulmalıdır.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi İxir Leke Kremi içerdiği ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile güneş, doğum, yaşlılık lekelerini, ciltteki kararmaları ve renk tonu eşitsizliklerini gidermeye yardımcıdır. pH’ı nötr ürün tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Simyacı’nın leke giderici ürünü bikini bölgesi beyazlatma dışında koltuk altı beyazlatma alanında da kullanılmaktadır.

Bikini bölgesi beyazlatma formülümüze ulaşmak için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!
 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.