Biz teşekkür ederiz

Sebi Pharma kurulduğu günden bu yana birçok başarıya imza attı. Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı sayın Şebnem Özen‘in buluşu olan “Hücre Yenileyici Bileşen” Türkiye’de ve 171 dünya ülkesinde buluş olarak kabul edildi ve patent aldı. TÜBİTAK teşviki ve TEYDEB desteği alındı. Sayın Şebnem Özen Garanti Bankası‘nın düzenlediği Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nda 30.984 adayın arasından ilk 5’e girerek Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcilerinden oldu.

Tüm bu başarıların yanı sıra Sebi Pharma’nın çok büyük bir kazanımı daha var. Kullanıcı memnuniyeti! Telefon, sosyal medya aracılığıyla gelen her teşekkür, her olumlu geri bildirim çalışmaların ne kadar doğru yapıldığının bir göstergesi.

SEBİ PHARMA ÜRÜNLERİ VE KULLANICI YORUMLARI


Sebi İxir Leke Kremi, içerdiği dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”   ile güneş lekelerini, çilleri, yaşlılık lekelerini, genital bölge, koltuk altı kararmalarını ve doğum lekelerini gidermede etkilidir. Sebi İxir Leke Kremi içerdiği 50 faktör güneş koruması ile de güneşin cilde zarar vermesini yeni lekeler oluşturmasını önlemektedir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.