Boyun bölgesindeki kırışıklıklar için neler yapılabilir?

Sıkça karşılaşılan yaşlanma belirtileri arasında kırışıklıklar da yer almaktadır. Kırışıklıklar yüzde olabileceği gibi boyunda da meydana gelebilmektedir. Boyunda oluşan kırışıklıkları önlemeye katkıda bulunabilmek için alınabilecek birçok önlem bulunmaktadır.

Güneş D vitamini açısından son derece önemli olsa da Ultra Viyole ışınları cilde zarar verebilmektedir. Güneşin zararlı ışınları kırışıklık, leke, cilt tonu eşitsizliği gibi birçok şikayet oluşturabilmektedir. Bu nedenle güneş koruyucu kullanımına dikkat etmek gereklidir. Erken yaşlanma belirtilerinin nedenleri arasında güneş koruyucu kullanılması yer almaktadır.

ANTI AGING BAKIMDA BOYUN UNUTULMAMALI

Boyun yüze oranla daha hassastır. Bu nedenle nemlendirici bakım yapılırken boyun da ihmal edilmemelidir. Yaşlanma karşıtı bakımda da boyna bakım yapılması önem taşımaktadır.
 

Cilt bakımı ve sağlık açısından yeterli su tüketimi son derece önemlidir. Dehidrasyona uğrandığında birçok sorun ortaya çıkacaktır. Su tüketimine dikkat edilmesi cilt bakımına da katkıda bulunacaktır.


BESLENME ALIŞKANLIKLARI CİLT BAKIMI İÇİN ÖNEMLİ

Beslenme alışkanlıkları sağlık ve cildin görünümü açısından önem taşımaktadır. Dengeli bir beslenme planına sahip olmak birçok cilt probleminin oluşmasını önlemeye yardımcıdır.

Yürürken, otururken veya beklerken sağlıklı bir duruşa sahip olmak boyun bölgesinde yaşlanma belirtilerinin genç yaşlarda oluşmasının önlenmesine yardımcıdır.

KİLODA HIZLI DEĞİŞİM YAŞLANMA BELİRTİLERİNİ ARTTIRABİLİR

Yaşlanma karşıtı bakım için cilt temizliği önem taşımaktadır. Günlük yaşantıda yüzde ve boyunda kir ve ter birikebilmektedir. Cilt temizleme ürünleri ile cildi arındırmak faydada bulunacaktır.
Çok fazla kilo alındığında veya kilo verildiğinde sarkmalar, kırışıklıklar oluşabilmektedir. Bu nedenle ideal kiloda kalmaya dikkat edilmelidir. Yo yo diyetlerden kaçınılmalıdır.

Sebi Pharma Der Ki;

Yüksek miktarda ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ve ciltteki sarkmaları, kırışıklıkları, lekeleri ve cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye yardımcı Sebi Simyacı Anti Aging Krem genç ve bakımlı bir görünüm oluşturmaktadır. Sebi Simyacı pH nötr içeriği ile göz çevresi, yüz ve boyun dahil, tüm cilde uygulanmaktadır.

Boyun bölgesindeki kırışıklıkları gideren formüle ulaşmak için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.