Bu yıl cilt bakımında neler olacak?

Hemen her alanda olduğu gibi cilt bakımında da öngörüler söz konusudur. Cilt bakımında hangi ürün ve yöntemlerin tercih edileceğine dair birçok tahmin bulunmaktadır. Gelişen teknoloji, kullanıcılardan alınan geri bildirimler de 2022’deki cilt bakım trendlerini şekillendiriyor.

CİLDİ GÜÇLENDİREN ÜRÜNLER TERCİH EDİLECEK

Konsantre, sıvı, serum şeklindeki ürünler daha popüler hale gelecek. Özellikle içeriği güçlü ürünler daha çok tercih edilecek. Etkisinin yanı sıra cildi besleyen, güçlendiren anti aging ürünlerin potansiyeli oldukça yüksek görülüyor. Nemlendirici özellikler de en çok istenen unsurlar arasında yer alıyor. Sebi Simyacı anti-aging krem dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ve güçlü anti-aging etkili maddeler içermektedir. Sebi Simyacı yaşlanma karşıtı etki sağlamaya yardımcıyken cildin bakımını yapıyor ve cildi besliyor.

CİLT BAKIMINDA BEKLENTİLER ARTIYOR

Kullanıcılar artık cilt bakım ürünlerinin yalnızca problemlerini gidermesini değil güzel bir görünüm sağlamasını da bekliyor. Cildi daha bakımlı, aydınlık gösteren sağladığı etkinin yanı sıra görünüme de katkıda bulunan cilt bakım ürünleri ilgi görecek.

Sebi Pharma’nın anti-aging grubunda yer alan Sebi Ala ve Sebi Simyacı içerdikleri silisyum kaplı değerli minerallerle ilk kullanımda ciltte güzel bir görünüm sağlamaktadır.

GÜNEŞ KORUMASI İSTENİYOR

Kullanıcılar hemen her üründe güneş koruması beklentisi içinde. Bu sayede cilt bakımlarını yaparken ciltlerini güneşin olumsuz etkilerinden korumayı hedefliyorlar. Cildi güneşten korumak güneş lekeleri başta olmak üzere birçok lekeyi engellerken cildin erken yaşlanmasını önlüyor. Cilt kanserinden korunmak için de cildi güneşin olumsuz etkilerine maruz bırakmamak son derece önemli.

Sebi İxir Leke Kremi, Sebi İxir Acil Bakım Kremi, Sebi Ala ve Sebi Simyacı güneş koruması içermektedir.

OMEGA YAĞ ASİTLERİNE VERİLEN ÖNEM ARTACAK

Omega yağ asitleri cilt bakımında gittikçe yaygınlaşıyor. Omega yağ asitleri içeren cilt bakım ürünleri, bu besini içeren gıdaların tüketimi daha da popüler hale gelecek. Bunda Omega yağ asitlerinin sağladığı başarının etkisi büyük.


Cildi gençleştirmeye yardımcı ve cildin tüm bakımını yapan, cildi beyazlatan Sebi Ala Omega 3 Yağ Asitleri içermektedir.

DOĞAL OLAN TERCİH EDİLECEK


Birçok kullanıcı cilt bakım ürünleri tercih ederken doğal içeriğe sahip olmasına oldukça önem veriyor. Ciltteki bir sorunu çözerken başka bir probleme yol açmak en son istenecek unsurlardan biridir. Doğal içeriğe sahip cilt bakım ürünleri önceki yıllarda olduğu gibi yoğun talep görmeye devam edecek gibi görünüyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.