Çevresel faktörler ve cilt bakımı

Cilt, bedeni dış faktörlere karşı korumakta, vücut ısısını ayarlamaya katkı sağlamaktadır. Deri; sıcak, soğuk, kirlilik, UVA UVB ışınları gibi birçok çevresel unsurlardan etkilenmektedir. Cilt bakımına önem göstererek bu etkilerin cilde herhangi zarar vermemesi için önlem alınabilmektedir.

Cilt ister istemez birçok çevresel unsurdan etkilenmektedir. Derinin kendini doğal olarak koruyan bariyer tabakası vardır. Düzenli bakıma dikkat ederek cildin kendini korumasının sürekliliği sağlanabilir ve birçok cilt problemine karşı önlem alınabilir.

Sebi Pharma’nın ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürünleriyle cilt bakımı eksiksiz şekilde gerçekleştirilmektedir.
 

Cilt temizliği cilt bakımının temelidir denebilir. Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Su cildi tüm kir, yağ, makyaj ve terden arındırmaktadır. Sebi Su’nun faydası bununla da sınırlı değildir. Dünya patentli buluş içeren Sebi Su tüm Sebi Pharma ürünlerinin etkisini maximuma çıkarmaktadır. Sebi Pharma ürünleri kullanmadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek büyük avantaj sağlayacaktır.

Cilt bakımında dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da güneş korumasıdır. Yüksek faktörlü güneş koruması ile cildi UVA UVB ışınlarına karşı korumak mümkündür. Güneşe karşı önlem alınmadığı takdirde çeşitli sorunlar oluşabilmektedir. Güneş lekeleri, güneş yanıkları ve erken yaşlanma belirtileri güneş koruyucu kullanılmadığında meydana gelen problemlerdendir. Güneş yanıkları cildin ciddi anlamda tahribata uğradığının bir göstergesidir. Erken yaşlanma belirtileri de  cildin yıpranmasının işaretidir. Sebi Pharma’nın ezber bozan ürünü Sebi İxir Leke Kremi 50 faktör güneş korumasına sahip. Cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyan krem yeni lekelerin oluşmasını önlediği gibi eski lekelerin giderilmesine de katkıda bulunmaktadır. Cildi soymadan; içerdiği ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile lekeleri gidermeye fayda sağlayan krem ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapmaktadır.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi Sebi Pharma’nın tüm aile tarafından kullanılabilen, her evde bulunması gereken ürünüdür. Derinin su kaybetmesini önleyen, çok yoğun nem sağlayan Sebi İxir Acil Bakım Kremi ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapmakta ve cildi beslemektedir. Sebi İxir Acil Bakım Kremi cildin çevresel faktörlere karşı güçlenmesini de sağlamaktadır.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.