Cildiniz baharda anti aging bakım sever!

Kış mevsimi cildi oldukça yormaktadır. Düşük nem, kapalı mekanları ısıtmakta kullanılan cihazların etkisi, daha az temiz hava alınması; cildin kuru, sert bir yapıya sahip olmasına, kırışıklıklara ve yaşlı bir görünüme neden olur. Baharın gelmesiyle cildin anti aging bakım ihtiyacı da artar.

Kuru hava koşullarından sonra cildin kendini yenilemesi için cilde kaybettiği nemi geri kazandırmak gereklidir. Cildi hem nemlendiren hem de koruyan çift etkili ürünler tercih etmek yararlı olacaktır. Özellikle, kuru cilde sahip bireyler cildin su kaybetmesini önleyen ürünler seçmelidir. Derideki ölü hücrelerin temizlenmesi ve parlak bir görünüm oluşturulması da seçilecek anti aging ürünün faydaları arasında yer almalıdır.

Cilt temizliği, cilt bakımının temel unsurlarından biri olarak kabul edildiğinden baharda yapılacak anti aging bakımda da cilt temizliğine gereken önem verilmelidir. Doğal, parfüm ve alkol içermeyen temizleyiciler seçmek yarar sağlayacaktır.

Güneş koruyucu kullanımı dört mevsim gerekli olsa da baharla ve havanın ısınmasıyla birlikte bu unsurun önemi artar. Hava sıcaklığı yükselir ve güneş daha dik gelmeye başlar. Mutlaka yüksek Güneş Koruma Faktörlü (SPF) güneş koruyucular kullanılmalıdır. Cildi yormayan kremler seçmek fayda getirecektir. Güneşe maruz kalan her bölgeye koruyucu uygulanmalıdır. Aksi takdirde lokal güneş yanıkları oluşabilecektir. Güneşten tamamen kaçınmak ise sağlığa ve cilde fayda değil zarar verecektir. Güneş D vitamini açısından son derece önemlidir. Hiç güneşe çıkmamak çeşitli sağlık sorunlarına da davetiye çıkarabilmektedir.

Baharın gelişi cilde de yansıtılmalıdır. Daha doğal, aydınlık görünümlü hafif formüller seçilmelidir. Bu sayede gözeneklerin tıkanma olasılığı da azaltılmış olur. Sıcak hava terlemeyi de beraberinde getireceği için yoğun makyajlar dezavantaj oluşturacaktır. Doğal bir alternatif olarak mineral makyaj tercih edilebilir. Bu sayede hem istenilen görünüm doğal şekilde sağlanacak hem de cilt yorulmayacaktır. Bireyi doğal görünümden uzaklaştıracak hiçbir ürün tercih edilmemelidir.

Cilt tipindeki değişiklikler de dikkatle izlenmelidir. Ürün seçiminde de buna özen gösterilmelidir. Sağlıklı beslenme de kullanılan anti aging üründen maksimum verimi alınabilmesini sağlayacaktır. Bol su içmek, meyve ve sebze tüketimini ihmal etmemek, zararlı gıdaları azaltmak ya da tamamen bırakmak olumlu etki sağlayacaktır.

Sebi Simyacı Der Ki

Yaşın ilerlemesiyle birlikte geçmişe duyulan özlem de artar. Özellikle cildin genç yaşlardaki görünümü anılır. Sebi Simyacı Anti Aging Kremle cildin eskisi gibi genç ve bakımlı görünmesi mümkün! Ezber bozan yapıya sahip; Ödüllü, Dünya Patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı Anti Aging Krem kırışıklık, sarkma, leke, cilt tonu eşitsizlikleri, yaşlanma belirtileri gibi birçok şikâyeti tek ürünle gidermeye yardımcıdır. Sebi Simyacı Anti Aging Krem “Tek üründe tüm bakım” yaparak anti aging bakım için birçok ayrı ürün alma gereksinimini ortadan kaldırıyor!

Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.