Cildiniz soyulmadan da lekelerinizle vedalaşabilirsiniz!

Sebi İxir Leke Kremi ezber bozan yapısı ve içerdiği ödüllü dünya patentli buluş ile lekeleri cildi soymadan ve yıpratmadan gidermektedir.  Sebi İxir Leke Kremi cildi soymadığı ve yıpratmadığı gibi cilde bakım da yapmaktadır.  Krem, 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır.

Yazın güneş ışınları daha dik açı ile gelmektedir. UVA ve UVB ışınlarına herhangi önlem alınmadan maruz kalınması oldukça sakıncalıdır.  Hiçbir problem yaşamayan sağlıklı ciltler dahi bu ışınlar karşısında zarar görebilmektedir. Leke giderici krem ve işlemler yazın önerilmemektedir. Bundaki neden “leke giderme” denildiğinde akla cildin üst tabakasının soyulmasının akla gelinmesidir. Bu endişe son derece doğaldır. Cildin üst tabakası soyulduğunda cilt savunmasız kalacaktır. Sıcak-soğuk, çevresel kirlilik, UVA/UVB ışınları hassaslaşan deride reaksiyona sebebiyet verebilecektir. Sebi İxir Leke Kremi ise hiç endişe edilmeden dört mevsim güvenle kullanılabilmektedir; çünkü ürün cildi soymamaktadır. Sebi İxir Leke Kremi içerdiği ezber bozan ödüllü ve dünya patentli formülle cildin üst tabakasını soymadan leke gidermektedir. Buna ek olarak cildi de güçlendirmektedir. Örneğin lazer epilasyon cildi yoran bir işlemdir. Sebi İxir Leke Kremi lazer epilasyon sırasında da kullanılarak cildin kendini korumasına yardımcı olmaktadır. Sebi Pharma’nın leke giderici ürünün sağladığı bir diğer avantaj da 50 faktör güneş korumasıdır. Krem bu sayede leke gidermeye katkıda bulunduğu gibi yeni lekelerinin oluşumunu da engellemektedir. UVA, UVB ışınları güneş lekeleri, erken yaşlanma belirtileri, cilt kanseri gibi birçok soruna yol açabilmektedir. Cilt tonu eşitsizliklerinin nedenleri arasında da güneşin zararlı ışınları yer almaktadır.

Sebi İxir Leke Kremi tüm bu faydalarının yanı sıra cilde bakım da yapmakta cildi beslemektedir. Bu sayede lekesiz ve bakımlı bir cilde sahip olmak mümkündür. Krem; paraben, alkol, silikon, asit türevleri ve hidrokinon içermemektedir.
Sebi İxir Leke Kremi koltuk altı, genital bölge leke ve kararmalarını da gidermeye yardımcıdır.

Sebi Pharma Der Ki;

Dört mevsim güvenle kullanılan Sebi İxir Leke Kremi pH nötr özelliği sayesinde tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Pharma’nın bu ürünün leke giderme, bakım yapma ve güneş koruması sağlama özelliklerini bir arada bulundurması Sebi Pharma’nın tek üründe çok etki felsefesinin sonucudur.

Leke Kremi için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.