Cilt bakımı herkes için ulaşılabilir olmalı!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren, vaadini tutan Sebi Pharma ürünleri her bütçeye hitap ediyor. Tamamen yerli bir kuruluş olan Sebi Pharma dolardaki değişimleri de kullanıcılarına yansıtmıyor. Birden çok fayda sağlayan ürünler çok sayıda ürün almaya da ihtiyaç bırakmıyor!

Sebi Pharma’nın tüm ürünleri incelendiğinde ekonomik fiyatlar göze çarpacaktır. Firmanın tek üründe birden çok fayda prensibi de kullanıcılarını çok fazla ürün satın alma zahmetinden ve maliyetinden kurtarmaktadır.

Ortalama bir güneş koruyucu fiyatına hem dünya patentli formüle sahip bir leke kremine hem de güneş koruyucuya da sahip olunabilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi leke gidermeye katkıda sağlamanın ve güneş koruyucu özelliğinin yanı sıra cildi nemlendirmektedir. Yoğun bakım sağlayan ürün cildi çevresel faktörlere karşı da korumaktadır.

İncelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Sebi İxir Akne Kremi yağlı ciltler için tüm bakımı sağlamaktadır. Siyah nokta, yağlılık, gözenek, sivilce ve akne gibi şikayetlerini gidermeye yardımcı ürün cildin pürüzsüz ve duru bir görünüme sahip olmasına da katkıda bulunmaktadır. Cildi yormadan ve yıpratmadan akne ve sivilce sorununu gidermeye yardımcı krem.

İncelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi Sebi Pharma’nın 7’den 70’e tüm aile bireyler için tasarladığı üründür. Yoğun nem sağlayan, ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapan ürün Sebi İxir Acil Bakım Kremi çevresel faktörlerin cilde zarar vermesini de önlemeye faydada bulunmaktadır.

İncelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Sebi Ala Anti Aging Krem yaşlanma karşıtı bakım sağlamakta, cildi beslemektedir. Göz çevresi, yüz, boyun dahil tüm cilde uygulanabilen krem ayrıca göz kremi almaya da ihtiyaç bırakmaktadır. Sebi Ala içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cilt beyazlatma özelliğine de sahiptir ve aydınlık bir görünüm de sağlamaktadır.

İncelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Sebi Su, Sebi Pharma’nın Hücre Yenileyici Temizleme suyudur. Ödüllü, dünya patentli formül içeren tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi en üst düzeye çıkarır.

İncelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Sebi Pharma’nın en yüksek oranda; ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürünü Sebi Simyacı Anti Aging Krem göz çevresi, yüz, boyun dahil tüm cilde uygulanabilmektedir. Anti Aging krem; sarkma, kırışıklık, leke, renk tonu eşitsizliği gibi sorunları gidermeye yardımcıdır. Sebi Simyacı; kullanıcılarını göz kremi, nemlendirici krem, anti aging bakım serumu, leke giderici krem alma ihtiyacından kurtarmakta tek üründe tüm bakım yapmaktadır. Silisyum kaplı değerli mineraller içeren Sebi Simyacı  aydınlık bir görünüm sağlamakta cildi beyazlatmaktadır.

İncelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.