Cilt bakımı için bütçenizi zorlamanıza gerek yok!

Cilt bakımının önemi bilinse de zaman zaman yoğunluktan veya harcama yapılmak istenmediğinden cilt bakım ürünleri kullanılmayabilmektedir. Bununla birlikte her alanda olduğu gibi dermokozmetik ürünlerin kullanımında da öncelikle tedbir almak faydalıdır. Zamanında bakım yapılması birçok sorunun önüne geçebileceği gibi tasarruf da sağlayacaktır. Tamamen yerli bir firma olan Sebi Pharma, dolar kurundan etkilenmeden ödüllü, dünya patentli ürünülerini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Sebi Pharma firmasının önceliği ticari başarı değil, kullanıcılarının ciltlerindeki olumlu değişimlerdir. Gelen olumu yorumlar firmanın en büyük motivasyon kaynağı olmaktadır. Öyle ki birçok ürün memnun kalmakla yetinmemekte, çevresine de Sebi Pharma ürünlerini önermektedir. Bu sayede firmanın ünü kulaktan kulağa artmaktadır. Sebi Pharma ürünleri herkes için cilt bakımının ulaşılabilir olmasını hedefler. Ekonomik fiyata edinilebilen ürünler vaat ettiklerinden çok daha fazlasını yerine getirir. Ticari kaygılar nedeni ile birçok amaç için farklı farklı ürünler piyasaya sunulabilmektedir. Bunun sonucunda kullanıcılar birçok ürüne bütçe harcamak ve efor sarf etmek durumunda kalmaktadır. Sebi Pharma bu beklentiyi çok iyi analiz ettiği için tek üründe birden fazla bakım anlayışını benimsemiştir.

Örneğin Sebi İxir Leke Kremi lekeleri gidermenin yanı sıra 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır. Bu sayede farklı bir güneş koruyucu kullanımına gerek kalmamaktadır. Krem, güneş korumasına önem vermeyen bireylerin dahi doğal olarak güneşten korunmasına katkı sağlamaktadır.

Bu felsefenin gözlemlenebileceği bir diğer ürün ise Sebi İxir Akne Kremidir. Krem akne, sivilce, siyah nokta, yağlılık şikayetlerini gidermekle birlikte lekeleri de gidermekte ve cildi nemlendirmektedir. Sebi İxir Akne Kremi doğal yapısı ile çok genç bireylerde de güvenle kullanılabilmektedir. Ürünün bir diğer önemli artısı ise cilt altındaki sivilceleri de temizlemesidir. Bu sayede sivilcelerin tekrar çıkması önlenmektedir. Sivilce şikayetini sadece görünen sivilcelerle değerlendirmek hatalı bir yaklaşım olacaktır. Cilt altında da birçok sivilce olgunlaşmayı ve çıkmayı beklemektedir.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi Pharma’nın hassas ciltlerde kullanılan leke kremi Sebi İxir Acil Bakım Kremi ise leke kremi gidermenin yanı sıra cilde yoğun şekilde bakım yapıyor ve nemlendirme sağlıyor. Ürün evde meydana gelebilecek ufak kazalardan sonra da kullanılabilmekte cilde yoğun nem sağlamaktadır.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.