DD krem nedir?

Cilt bakımı ürünleri araştıran bireyler BB, CC, DD krem gibi ifadelerle karşılaşabilmektedir. Bu kremlerin özellikleri doğal olarak merak edilmektedir. DD kremler birçok şikâyeti gidermeye yardımcı yapıları sayesinde sıkça tercih edilmektedirler.

DD kremler; “Daily Defense”, “Dynamic Do-All”, ifadelerinin kısaltılmış halidir. Türkçeye; “günlük koruma”, “sürekli ve tüm bakım” şeklinde çevrilebilecek bu ürün grupları, cildin tüm ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. BB ve CC kremin güçlerini kendisinde toplayan DD kremler; özellikle anti aging alanına yoğunlaşmışlardır. Özellikle kırışıklık, sarkma şikayeti olan bireylerin bu özellikteki ürünleri tercih etmeleri faydalı olacaktır. DD Kremler; güneş koruması içermekte, cildi sıkılaştırmakta ve aydınlatmaktadır. Ürün grubu; çizgileri, lekeleri, cilt tonu eşitsizliğini gidermeye de yardımcıdır. Kullanıcılar için önem taşıyan unsurlardan biri de kremin fiziksel yapısıdır. Bu kategoride yer alan kremler; hafif yapıları sayesinde kullanım konforu sağlamaktadır. Ürünler, ciltte hoş bir görünüm sağlamanın yanı sıra cildi çevresel faktörlere karşı da korumaktadır. Göz çevresi dahil olmak üzere tüm cilde uygulanabilen kremler; kullanım konforu ve ekonomik çözüm de sunmaktadır. Her bölge için farklı kremler kullanılmadığı için etkileşim riski de ortadan kalmaktadır. Bununla birlikte; çoğu zaman ciltteki bir problemi gidermeye odaklanılmaktadır. Belirli bölgedeki sorun giderilse dahi cildin tümü bakımlı olmadıkça istenilen sonuç elde edilemeyecektir. Tüm cilde uygulanabilen DD kremler bu riski ortadan kaldırmaktadır. Ürünler; çok fonksiyonuyla kullanıcıyı bakım ve güzel görünüm arasında tercih yapmaktan da kurtarmaktadır. Ciltteki birçok problemin kaynağı güneşin zararlı ışınlarıdır. Güneş lekeleri, cilt kanseri, kırışıklık ve erken yaşlanma gibi şikâyetlerin kaynağı cildin güneşten korunmaması olabilmektedir. Güneş koruması içeren DD kremler her gün güneş koruyucu sürme gereksinimini de ortadan kaldırmaktadır. Bu ürünleri kullanan bireyler farkında olarak ya da olmayarak ciltlerini güneşin zararlı etkilerinden korumaktadır. Bu konuda en sık yapılan hatalardan biri de; güneş korumasının sadece yaz mevsimi için gerekli olduğunu düşünmektir. Bu şekilde düşünülse dahi DD krem kullanıldığında cilt yine güneşin zararlı etkilerine korunmuş olacaktır. Bu kategoride yer alan ürünler tercih edilirken de; paraben, alkol, silikon ve parfüm içermemesine dikkat edilmelidir. Cilt tipi, yaş gibi faktörler de göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapılmalıdır.

Sebi Simyacı Anti Aging Krem tek üründe tüm bakım yapmaktadır. Kırışıklık, sarkma, leke şikayetlerini gidermeye yardımcı ürün güneş koruması da içermektedir. Sebi Simyacı yüksek miktarda dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. İlk kullanımda bakımlı bir görünüm oluşturan ürün cildi çevresel faktörlere karşı korumaktadır. Sebi Simyacı göz çevresi dahil olmak üzere tüm cilde güvenle uygulanabilmektedir.

DD Kremi incelemek için tıklayın!

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.