Dünya patentli formülle lekelere veda!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi hem lekeleri tedavi ediyor hem de cilde bakım yapıyor ve besliyor. Benzersiz formülü ile dört mevsim kullanılan ürün cildi soymamakta ve yıpratmamaktadır. Sebi Simyacı’nın lekeleri tedavi eden ürünü cildi beslemekte, renk tonu eşitsizliklerini gidermektedir.
 

En yaygın cilt problemlerinden biri de lekelerdir. Güneşin zararlı ışınları, cilt problemleri, hormonal değişimler, tüyleri gidermekte kullanılan yöntemler leke oluşumuna sebebiyet vermektedir.  Birçok birey cildindeki lekelerden yakınmaktadır. Lekelerin yoğunluğuna ve koyuluğuna göre leke giderilmesine gösterilen önem de değişmektedir. Lekelerin giderilmesi kolay gibi görünse de gerçek biraz daha farklıdır. Birçok birey cilt lekelerinden kurtulmak için yüksek rakamlar ödemekte zaman ve emek harcamaktadır. Zaman zaman bunlara rağmen lekelerden kurtulmak mümkün olmamaktadır. Sebi İxir Leke Kremi’nin önemi ve farkı da bu noktada ortaya çıkmaktadır. Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürün lekeleri tedavi etmektedir. Oldukça makul rakamlarla ulaşılabilen krem birçok olumlu kullanıcı yorumu almaktadır. Sebi İxir Leke Kremi benzersiz formülüyle ciltteki lekeleri gidermeye yardımcıdır. Ürün bunu sağlarken cildi yormamaktadır. Sebi Simyacı’nın leke giderici kreminin bu özelliği dört mevsim kullanım sağlamaktadır.

Sebi İxir Leke Kremi de tüm Sebi Pharma ürünleri gibi aynı anda birden fazla faydada bulunmaktadır. Krem leke tedavi özelliğinin yanı sıra nemlendirici ve besleyici bakım da yapmaktadır. Cildi yormayan krem lazer epilasyon sırasında dahi kullanılabilmektedir.

Sıkça karşılaşılan bir diğer problem ise kararmadır. Sir, ağda, epilasyon sonucu kararmalar meydana gelebilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi pH nötr özelliği ile koltuk altı ve bikini bölgesi dahil tüm cilde uygulanmakta ve kararmaları gidermektedir. Sebi İxir Leke Kremi sadece yüzdeki değil; boyunda, dekolte bölgesinde ve tüm vücutta oluşan lekeleri gidermektedir. Bu sayede hem ekonomi hem de kullanım konforu sağlamaktadır.

Sebi İxir Leke Kremi tüm bu artılarıyla Sebi Simyacı’nın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olmuştur.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.