Ecza dolabınızın vazgeçilmezi Sebi İxir Acil Bakım Spreyi

Sebi İxir Su Acil Bakım Spreyi doğal içeriği, birçok cilt problemini gidermeye yardımcı olması ve sürüldüğü ilk andan itibaren cildi sakinleştirmesiyle tüm ecza dolaplarının vazgeçilmezi bir ürün.

Sebi İxir Su tüm Sebi Pharma ürünleri gibi dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile etkisini gösteriyor. Cilt problemlerini cildi yormadan ve yıpratmadan aksine cildi besleyerek gideriyor. “Hücre Yenileyici Bileşen” cildi yeniliyor ve tüm bakımını yapıyor.

KREM SÜRÜLEMEYEN BÖLGELERE UYGULANABİLİYOR

Sebi İxir Su bir anlamda ihtiyaçtan doğdu. Sebi İxir kremleri birçok cilt problemlerini çözmeye yardımcı oluyor ve kullanıcıları da çok memnun. Sadece, ürünler krem formatında olduğu için doğal olarak saçlı deriye uygulanamıyordu. Bunun yanı sıra eğer sorun çok büyük bir bölgede ise çok fazla krem kullanmak gerekiyordu. Sebi İxir Su tüm bu ihtiyaçlara yanıt verecek nitelikte tasarlanmıştır. Bu sayede hem krem sürülemeyen bölgelerdeki cilt sorunlarında da kullanılabilecek hem de sprey formatı ile geniş bölgelere dahi kolaylıkla uygulanabilen farmakoekonomik bir ürün ortaya çıktı. Sebi İxir Su paraben, alkol, silikon ve vazelin içermez ve bu sebeple en hassas ciltlerde dahi güvenle kullanılabilir. Tüm Sebi Pharma ürünlerinde olduğu gibi Sebi İxir Su da en kaliteli ham maddelerle özenle hazırlanmıştır. Bu sayede başarılı, kullanıcıların ve ciltlerin beğeneceği bir ürün ortaya çıkmıştır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Sebi İxir Su birçok cilt sorununu gidermeye yardımcıdır. Tüm ailenin 4 mevsim güvenle kullanabileceği ürün sürüldüğü ilk andan itibaren cildi sakinleştiriyor. Sebi İxir Su Acil Bakımn Spreyi mutlaka ecza dolabında bulunması gereken bir ürün. Bununla birlikte eğer evde ecza dolabı yoksa en kısa sürede hazırlanmalıdır. Bu sayede evdeki ufak kazalara karşı hemen önlem alınabilir. Ecza dolabına belki bir gün belki bir yıl sonra ihtiyaç duyulabilecek olsa da buna dikkat etmek aile sağlığı açısından yarar sağlayacaktır.

Sebi Ixir Acil Bakım Spreyi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.