En sık karşılaşılan cilt problemleri

Güneşin zararlı ışınları, çevresel faktörler, hormonal değişimler cilt sorunlarına neden olabilmektedir. Doğru dermokozmetikler seçerek bakımlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkündür. Herhangi problem söz konusu olduğunda cilt bakım ürünü seçmek için çok fazla beklenmemelidir.

Sivilce ve Akneler

Yiyeceklerin sivilce ve akneler üzerindeki etkisi tartışmalıdır. Beslenme alışkanlıklarının bu cilt sorununa etkisi olup olmadığı, veya mevcut sivilceleri, akneleri daha kötü duruma getirip getirmediği tartışmalıdır. Bununla birlikte; aşırı yağlı ve işlenmiş gıda tüketimi genel sağlığa da zararlı olduğu için önerilmemektedir. Çevresel kirliliğin siyah nokta, sivilce, akne şikayetlerine yol açtığı düşünülmektedir. Cilt temizliği bu sorun için son derece önem taşımaktadır. Stres doğrudan rol oynamasa da akne-sivilceyi tetikleyebilmektedir.

Önerilen Sebi Pharma ürünü;  Sebi İxir Akne Kremi‘dir

Cilt lekeleri

UVA, UVB ışınları, yaşlanma, fiziksel hasarlar ciltte lekelenmeye neden olabilmektedir. Sir, ağda, epilasyon, lazer sonucunda da ciltte lekeler ve kararmalar meydana gelebilmektedir. Lekeler çoğunlukla bir sağlık sorunu olarak nitelendirilemese de görünüm açısından rahatsız edici olabilmektedir.

Önerilen Sebi Pharma ürünü; Sebi İxir Leke Kremi‘dir.

Kırışıklıklar, sarkmalar

Yaşın ilerlemesiyle birlikte kırışıklık ve sarkma şikâyeti meydana gelebilmektedir. Mimik çizgileri de belirginleşmeye başlar. Yer çekimi, sigara kullanımı, stres gibi faktörlerin tümü yaşlanma belirtilerini meydana getirmektedir. Yaşlanma belirtilerinin genç yaşlarda meydana gelmesinin en önemli nedeni UVA UVB ışınlarına maruz kalınmasıdır. UVA, UVB ışınları cildin yapısına zarar vererek cilt problemlerine yol açmaktadır. Cildin istenildiği gibi görünmemesine yol açan bir diğer unsur da cilt bakım rutinine sahip olunmamasıdır.

Önerilen Sebi Pharma ürünü: Sebi Simyacı Anti Aging Krem‘dir

Cilt hassasiyeti

Bazı ciltler çevresel faktörlere, güneşe, cilt bakım ürünlerine karşı daha çok hassasiyet göstermektedir. Bu problemi yaşayan bireylerin ürün seçiminde çok daha fazla dikkatli olması cildini çevresel faktörlere karşı koruması gereklidir. Özellikle güneşin zararlı ışınları hassas cilde sahip bireyleri oldukça olumsuz etkileyebilmektedir. Soğuk havalar da hassas ciltlerde benzer sonuçlara yol açabilmektedir.

Önerilen Sebi Pharma ürünü: Sebi İxir Acil Bakım Kremi‘dir.

Sebi Pharma ödüllü, dünya patentli, “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ve sözünü tutan ürünleriyle büyük bir kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır.

Sebi Pharma’daki hiçbir ürün cildi soymamakta ve yıpratmamakta aksine bakım yapmaktadır. Cildi besleyen ürünler deriyi çevresel faktörlere karşı da korumaktadır.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.