Güneş lekeleri için krem

Sebi Pharma’nın ciltlere bakım yapan son ürünü Sebi İxir 50 SPF Leke Kremi hem güneşten 50 faktöre kadar koruma sağlıyor hem de ciltteki lekeleri gideriyor.

Güneş lekeleri için kullanılabilen Sebi İxir 50 SPF Leke Kremi de tüm diğer Sebi Simyacı ürünleri gibi uluslararası patentli hücre yenileyici bileşen içeriyor. Sebi Pharma'nın bu ürünü de diğer ürünlerle aynı felsefeye sahip; tek üründe çok bakım! Sebi İxir’in güneşten koruyan  leke kremi cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor bununla birlikte lekeleri açıyor.

GÜNEŞ LEKELERİ İÇİN KREMLER

Sebi Simyacı’nın bu ürünü ile konforlu bir yaz bizleri bekliyor. Hem leke, hem de güneş kremini ayrı ayrı satın almaya, ikisini de ayrı ayrı cilde uygulamaya gerek kalmıyor. Tek ürün kullanılacağı için herhangi olumsuz etkileşim ihtimali de bulunmuyor. Sebi İxir’in bu ürünü ile siz güneşin tadını çıkarırken lekeleriniz kaybolsun!

Sebi Pharma Der Ki;

Güneş lekeleri için yüksek koruma faktörüne sahip leke kremi kullanmak fayda getirecektir. Sebi İxir Leke Kremi hem güneş lekeleri için leke karşıtı bakım yapacak hem de pürüzsüz bir görünüm sağlayacak!

50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremimize ulaşmak için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.