Güneş lekelerine çözüm

En sık şikâyet edilen leke sorunlarından biri de güneş lekeleridir. Birçok birey güneş lekelerine çözüm aramaktadır. Güneşin zararlı ışınları cilt yanıkları, lekeler, cilt tonu eşitsizlikleri gibi birçok soruna neden olur. UVA UVB ışınlarından sadece güneş lekelerine çözüm için değil cildin zarar görmemesi için de kaçınılmalıdır. Erken yaşlanma belirtilerinin öncelikli nedenlerinden biri de güneşin zararlı ışınlarıdır.

GÜNEŞ LEKESİ KREMİ

Güneş lekelerine çözüm için leke oluşur oluşmaz çözüm aranmalıdır. Ciltteki problemler bir yönüyle uyarıcı işleve de sahiptir. Güneş lekelerinin oluşması, cildin güneş ışınlarına karşı hassas olduğunu ve güneşten korunulmadığını işaret etmektedir. Bu sebeple güneş lekelerine çözüm aranırken aynı zamanda da cildi güneşten korumanın yolları araştırılmalıdır. En sık tercih edilen yöntemlerden olan güneş kremleri ekonomik ve pratiktir. Birçok güneş kremi güneş koruyucu işlevi ile birlikte cilde bakım da yapmaktadır. Güneş lekelerine çözüm için dört mevsim güneş koruyucu kullanımı alışkanlık haline getirilmelidir.

Zengin içeriğe sahip, başarılı bir leke kremi kullanmak güneş lekelerine çözüm oluşturabilmektedir. Leke kremleri güneş koruma özelliğinin yanı sıra cildi beslemektedir.

Sebi Pharma Der Ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi benzersiz formülüyle cildi soymadan ve yıpratmadan  lekeleri gidermeye yardımcıdır. Ürün lekeleri gidermenin yanı sıra yoğun nem sağlamakta ve cilde bakım yapmaktadır. Sebi İxir Leke Kremi’nin güneş lekelerindeki önemli bir avantajı da 50 faktör güneş koruması içermesidir. Leke giderici krem bu sayede yeni lekelerin oluşmasını önlemeye de yardımcıdır.

Güneş lekelerini gideren Sebi Ixir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Giderici formülümüze ulaşmak için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.