Güzelliğiniz yüzümüze yansıdı!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem yeni ambalajıyla Sebi Simyacı kullanıcılarıyla buluşuyor! Sebi Ala yeni görünümüyle cilt beyazlatıcı ve nemlendirici bakım yapmaya devam edecek.
 

CİLT BEYAZLATICI FORMÜL!


Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cildi beyazlatmakta ve aydınlatmaktadır. Sebi Ala içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle gözenekleri tıkamadan cildi beyazlatmaktadır.

Sebi Ala’nın kullanıcılarına sağladığı en önemli avantajlarından biri de göz çevresi, yüz, boyun dahil kullanılabilmesidir. Bu sayede farklı bölgeler için farklı ürünler kullanmaya gerek kalmamaktadır. Bu hem kullanım konforu hem de ekonomi sağlamaktadır. Çok sık seyahat eden, yoğun bireyler de birçok ürünü taşımadan cilt bakımlarını yapabilmektedir.

Sebi Ala cilt beyazlatıcı anti aging krem yeni versiyonunda tüp ambalajlarda! Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem yeni formülüyle daha fazla kullanım kolaylığı sağlıyor.

Sebi Ala tüm Sebi Simyacı ürünleri gibi oldukça zengin içeriğe sahiptir. Ürün cilde yoğun nem şekilde sağlamakta ve bakım yapmaktadır. Sebi Ala aydınlık ve canlı bir görünüm de oluşturmaktadır.
 

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem sarkmalarla ve yaşlanma belirtileri ile de mücadele etmektedir ve cilde bakım da yapmaktadır.

Bakımlı, genç ve güzel bir görünüme sahip olabilmek için cilt bakımına sürekli dikkat etmek gerekmektedir. Cilt bakımına dikkat edildikçe potansiyel cilt sorunlarının oluşmasının önlenmesine katkıda bulunulacaktır. Yorgun görünüm, sarkma, cilt tonu eşitsizliği, göz çevresindeki problemler gibi birçok cilt şikâyetinin nedenleri arasında cilt bakımına dikkat edilmemesi yer almaktadır.

Sebi Ala cilt beyazlatıcı anti aging krem cilt bakımına, nemlendirici bakıma başlamak için mükemmel bir üründür. Sebi Ala hem yoğun nem sağlar, cilde bakım yapar hem de silisyum kaplı değerli minerallerle ilk kullanımdan itibaren aydınlık bir görünüm sağlar.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!


 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.