Hücre yenileyici bileşen AAA aldı!

Türkiye’de bir ilk! Türkiye’de ilk defa bir kozmetik formülü Amerika ve tüm dünyada buluş olarak onaylandı. Bu haklı gururu ülkemize Sebi Pharma yönetim kurulu başkanı, ve aynı zamanda dünya çapındaki Türk mucidimiz sayın Şebnem Özen kazandırmıştır.

Sebi Pharmadaki Sebi Su “hücre yenileyici bileşen” adıyla geçen formülümüz Türkiye’den sonra Amerika’da ve tüm dünyada onaylanmıştır. Bu raporlarla buluşumuzun yöntem, teknik, buluş,  sıfır ve temel olduğu bekleyişte olduğumuz evrakların tamamlanmasıyla bir kez daha ispatlanmıştır.

“ÇALIŞMALARIM SIFIR VE TEMEL BULUŞ OLARAK AAA ALDI”

Sebi Pharma yönetim kurulu başkanı Şebnem Özen patentiyle ilgili duygularını şöyle ifade etti, “Dünyada yöntem, teknik ve buluş alanında üçünde de sıfır ve temel buluş olarak hiç pürüzsüz bir şekilde AAA almak benim için mutlulukların ve gururun en büyüğüdür. Türk mucit olarak dünyada %12’lik kısma girmem hem benim adıma hem de ülkem adına kıvanç kaynağıdır. 13 yaşımdan beri olan formül merakım ve araştırma hevesim, bilgi birikimim uzun yıllar sonra bana böyle bir karşılık verdiği için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım araştırmacı kişiliğimle daha birçok patentlere ve işe yarar buluşlara imza atarım. ”

“PCT” NEDİR?

PCT (Patent Cooperation Treaty) dünyada 138 ülkede patent alınmasını sağlayan organizasyon. Avrupa Patent Ofisi’nin yapmış olduğu araştırma ile buluşların yeni olup olmadığını onaylayan kurum. Amerika dünyada en zor patent belgesi veren iki ülkeden biridir. Amerika’da bir buluşun tescil edilmesi, buluşun tesciline entelektüel ve bilimsel prestij katmaktadır.

Uluslararası Patentli formüllere ulaşmak için tıklayınız.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.