Hücre Yenileyici Temizleme Suyu: Sebi Su

Sebi Su içerdiği ödüllü dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile cildi etkin şekilde temizlemekte ve bakım yapmaktadır. Sebi Su tüm Sebi Pharma ürünlerinin etkisini arttırmaktadır. Herhangi Sebi Pharma ürününü kullanmadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek üründen alınacak verimi en üst düzeye çıkaracaktır.
 

Cilt temizliği cilt bakımının temelidir denebilir. Kullanılan ürünler ne kadar iyi olursa olsun cilt temizliğine dikkat edilmezse istenilen sonuç elde edilemez. Cilt gün boyunca birçok çevresel faktörden etkilenmektedir. Kir, toz, makyaj, yağ ve ter cilt üzerinde birikmektedir. Bunun sonucunda gözenekler tıkanabilmektedir. Cildin kirlenmesi hem kişiyi rahatsız edecek hem de bakımlı bir görünüm oluşmasını engelleyecektir.

Bazı cilt temizleyici ürünler cildi yorabilmektedir. Bu ürünler cilt temizliği sağlasa da deride rahatsız edici bir his bırakmakta ve tahrişe yol açabilmektedir. Özellikle hassas cilde sahip bireylerin bu konuda daha çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Cilt tipine uygun, parfüm içermeyen ürünler tercih edilmelidir.

Cilt temizliği alanında en sık yapılan hata cilt temizliğine gereken önem verilmemesidir. Cildin kir, ya ve makyajdan arındırılması aksatılabilmektedir. Oysa sadece cilt hijyenine dikkat etmek bile cildin bakımlı görünmesini sağlayacak ve kişinin kendini iyi hissetmesine katkıda bulunacaktır. Yine cilt temizliği alanında yapılan başka bir hata da hiçbir temizleme ürünü kullanmamaktadır. Bu şekilde cildi etkin şekilde arındırmak mümkün olmaz. Sıkça düşülen bir diğer hata da yüz temizliği için tasarlanmamış ürünleri yüz temizlemede kullanmaktadır. Örneğin sabunlar zaman zaman yüzü yıkamak için tercih edilebilmektedir. Oysa sabunlar eldeki tüm kiri ve bakteriyi yok etmek üzere tasarlanmış güçlü ürünlerdir. Böylesine güçlü bir ürün yüze uygulanırsa yüzdeki kir ve bakteri giderilecektir fakat cildin kendini koruyan tabakası da zarar görecektir. Bunun sonucunda kızarıklık, hassasiyet meydana gelebilir. Özellikle yaz aylarında UVA UVB ışınları cildi ciddi anlamada yorabilmektedir. Sabun veya cilt temizliği için tasarlanmamış diğer ürünler kullanmak cildi yıpratacaktır.

Sebi Pharma Der Ki;

İçilebilecek kadar doğal Sebi Su tüm cilt tiplerine uyumludur ve oldukça özel bir formüle sahiptir; Sebi Su ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir.

Cilt Temizleme Suyu Siparişi Oluşturmak İçin Tıklayınız!

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.