Isırgan otu ekstraktının faydaları nelerdir?

Isırgan otu dünya çapında yaygınlığa sahiptir. Orijini ise Avrupa ve Asya’nın soğuk bölgeleridir. Isırgan otu ekstraktı saç bakımına sağladığı katkılarla haklı bir popülerlik elde etmiştir.

Isırgan otu B, C, D ve K vitaminleri bakımından oldukça zenginidir. B vitamini bakımından da zengin içeriğe sahip bitki Demir, Potasyum, Fosfor, Magnezyum, Kalsiyum da içermektedir. Isırgan otu proteinler ve amino asitler bakımından da zengindir.

Isırgan otu demir bakımından zengindir. Bu da bitkinin saç dökülmesi ile mücadele etmesini ve yeni saç oluşumuna katkıda bulunmasını sağlanmaktadır.


ISIRGAN OTU SAÇ RENGİNİN KORUNMASINA DA YARDIMCI!


Isırgan otu saç dökülmesi ile mücadele ettiği gibi saçların yeniden çıkmasına da katkıda bulunmaktadır. Isırgan otu yaprakları silika ve sülfür açısından da zengindir.  Bitkinin faydası bununla da sınırlı değil. Isırgan otu saçların daha parlak ve sağlıklı olmasına da faydada bulunuyor. Isırgan otu saçın orijinal rengini korumasına da yardımcıdır.
 

Saçla ilgili sıkça karşılaşılan bir sorun da kepektir. Kepek bireyin kendini rahatsız hissetmesine sebebiyet verebildiği gibi saçlarda ve saç derisinde problem olduğunun da göstergesidir. Kepek özellikle koyu renkli kıyafetler tercih edildiğinde görsel açıdan problem oluşturmaktadır.

Isırgan otu saç derisindeki radikal zararı önlemeye de yardımcıdır. Saç dökülmesine neden olan en yaygın problemlerden biri de Dihidrotestosterondan kaynaklanmaktadır. Isırgan otu DHT’nin bloklanmasına da yardımcıdır.


Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.