İstediğiniz aydınlık görünümü Sebi Su ile yakalayın!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”  içeren Sebi Su; cildi kir, yağ, ter ve makyajdan arındırmanın yanı sıra tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak faydayı en üst düzeye çıkarmaktadır. Cildin başarılı şekilde temizlenmesi birçok cilt problemini de engelleyecektir.

CİLT TEMİZLİĞİ NEDEN ÖNEMLİ?

Cilt, gün içinde sürekli olarak çevresel faktörlere maruz kalmaktadır. Bunun sonucunda gözenekler tıkanabilmekte, cildin üstünde fazladan bir tabaka oluşabilmektedir. Sivilce, aknelerin, erken yaşlanma belirtilerinin önemli nedenlerinden biri de cilt temizliğine dikkat edilmemesidir. Kullanılan dermokozmetik ürünler deriye nüfuz edebilmek için temiz bir cilde ihtiyaç duyarlar. Cilt temizleyici ürün seçiminde; yapılan tercihin cildi kurutmamasına dikkat edilmelidir. Buna ek olarak birçok birey cildini arındırmak için iyi bir cilt temizleyici seçmek yerine el sabunu kullanabilmektedir. Sabunlar iyi ya da kötü cilt yüzeyindeki her şeyi sıyırmak üzere tasarlanmıştır. Bu ürünler kir ve bakteriyi temizlediği gibi cildin doğal koruyucu tabakasını da sıyırmaktadır.  Böylesine güçlü ve sert ürün, yüz gibi hassas bir bölgeye uygulanmaktadır.

Bunun sonucunda cilt çevresel faktörlere karşı savunmasız hale gelebilmektedir. Korumasız durumda kalan deri çevresel faktörlerin etkisi ile kolayca zarar görebilmektedir. İyi cilt bakım ürünleri cildi kurutmadan deriyi başarılı şekilde arındırabilmektedir.

Birçok birey cildinin bakımlı ve genç görünmesini istemektedir. Sadece cilt temizliğine dikkat etmek bile cildin görünümüne katkıda bulunmaktadır.

Cilt temizliğinin önem kazandığı bir diğer durum da makyaj yapılmasıdır. Makyajın başarılı şekilde temizlenmesi de büyük önem taşımaktadır. Makyaj temizlenmeden uyunursa birçok cilt problemine davetiye çıkarılabilmektedir. Bu nedenle ne kadar yorgun olunursa olunsun makyaj temizlenmeden uyunmamalıdır.

Cildin aydınlık ve sağlıklı görünmesine katkıda bulunan cilt temizliği özellikle anti aging ürünlerden verim alınabilmesi, büyük gözenek sorunun yaşanmaması için önemlidir. Cilt hijyenine dikkat edilmesi aşırı yağlanmayı da önleyecektir.

Sebi Pharma Der Ki,

Sebi Su benzersiz formülü sayesinde cildi kurutmuyor; deriyi kirden, yağdan ve makyajdan arındırıyor. Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürün tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak faydayı da en üst düzeye çıkarıyor! Sebi Su paraben, alkol, parfüm içermemektedir!

Cilt Temizleme Toniği Siparişi vermek için tıklayınız!

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.