Koreliler de Sebi Pharma’yı çok sevdi!

Sebi Pharma standı Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarında yoğun ilgi gördü. Koreliler ürünlerin faydaları ve içerikleri hakkında kapsamlı bilgi aldı. Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Özen standı ziyaret eden Koreli vatandaşlarına ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” hakkında bilgi verdi.

Dünyanın her yerinden saygın kadın mucitlerin ağırlandığı Kore Uluslararası Buluş Fuarı’na ilgi büyüktü. Türk Mucit Özen’in Türk Patent Enstitüsü’nün kimya alanında seçtiği mucit olarak katıldığı etkinliğin ilk günü tamamlandı. Standı ziyaret eden bireylere ürünler ve içerikleri hakkında detaylı bilgi verildi. Kremlerin parfüm içermemesi doğal aromaterapik kokuya sahip olması Korelilerin özellikle ilgisini çekti. Koreliler ağır kokuları sevmediklerini ifade etti. Koreli vatandaşlar en kısa zamanda Sebi Pharma ürünlerini Kore’de görmek istediklerini belirtti. Standı ziyaret edenler “Formülün işe yaradığını Şebnem Hanım’ın yüzüne bakınca görüyoruz.” diye belirtti. Türk Mucit Özen’in gerçek yaşını duyan ziyaretçiler inanmakta güçlük çektiler ve tahminlerinin çok daha farklı olduğunu söylediler.
Cilt Beyazlatma etkili anti aging krem Sebi Ala yoğun ilgi gördü. Korelilerin sıkça şikayet ettikleri bir diğer cilt problemi ise lekelerdi. Sebi İxir Leke Kremi’ne dair birçok bilgi paylaşıldı. Kremin leke gidermenin yanı sıra 50 faktör güneş koruması sağlaması da dikkat çekti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.