Kozmetikten fazlası!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı ürünleri kozmetikten çok daha fazlasını sağlıyor. Benzersiz formüle sahip ürünler sorunu maskelemiyor problem çözüyor. Tüm Sebi Simyacı ürünleri vaadini yerine getirirken cilde bakım yapıyor ve cildi besliyor.
 

TEDAVİ EDEN CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ


Kozmetik değil dermokozmetik Sebi Simyacı ürünleri cildi tedavi ediyor. Sebi Simyacı ürünleri içeriğindeki ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile ciltteki sorunları tedavi eder.
 

Sebi Simyacı ürünleri Ege ve Akdeniz bölgesinde eczanelerde yer almakta ve doktorlar tarafından reçete edilmektedir.

Birçok bireyin cilt bakım ürünlerinden beklentisi sözünü tutmasıdır. Diğer bir beklenti de bunun kalıcı olmasıdır. Kalıcı sonuç alınmadığı ve sorun tekrar ettiği sürece bu birey için hem zaman hem de maddi kayıp anlamına gelmektedir.

Sebi Simyacı ürünlerinin çok beğenilmesinin sırrı ürünlerin kalıcı sonuç sağlamasıdır. Bu sayede bireyler hem problemlerinden kurtulmakta hem de sorunları çözüldüğü için mutlu olmaktadır. Sebi Simyacı ürünlerinden memnun kalan kullanıcılar ürünleri çevrelerine gönüllü olarak tavsiye etmektedir. Sebi Simyacı ürünleri bu özellikleri ile ezber bozmaktadır.

Tüm Sebi Simyacı ürünleri arasında en yüksek miktarda ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı Anti Aging Krem tek üründe tüm bakım yapmaktadır. Yaşlanma karşıtı krem; göz çevresi, yüz ve boyun dahil kullanılabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar anti aging bakım için ayrı, göz çevresi için ayrı, leke karşıtı bakım için farklı ürün kullanmaya ihtiyaç duymamaktadır. Bu da hem ekonomi hem de kullanım konforu sağlamaktadır. Sebi Simyacı Anti Aging Krem sarkmaları, kırışıkları, cilt tonu eşitsizliklerini tedavi etmektedir.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.