Ödüllü formüle sahip çok yönlü ürünler Sebi Pharma’da

Sebi Pharma ürünlerinin tümü birden çok fayda sağlamaktadır. Bu sayede çok sayıda ürüne ihtiyaç duyulmadan istenilen sonuç elde edilebilmektedir. Bu anlayış kullanıcıya ekonomi ve konfor sağlamaktadır.  Bütün ürünlerde yer alan ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” cilde bakım yapmaktadır.

Sebi Pharma’daki ürünler incelendiğinde hiçbir ürünün tek bir işlevi olmadığı göze çarpacaktır. Kullanıcılar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılaşılan bu özellik birçok avantaj sağlamaktadır. Güneş koruyucu, UVA UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan ürünler dört mevsim cildi güneşin olumsuz etkilerine karşı korumaktadır. Bu sayede kullanıcı güneş korumasına özen gösterse de göstermese de cildi korunmaktadır.

Sebi İxir Leke Kremi cildi soymadan ve yıpratmadan, içerdiği ödüllü dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile leke gidermeye katkı sağlamasının yanı sıra güneşten 50 faktör koruma da sağlamaktadır. Bu özellikler güneş lekeleri için büyük önem taşımaktadır. Leke giderilme işlemi sürerken cilt yeni lekelerin oluşumuna karşı da korunmaktadır. İki etkili bu ürün kullanıcıların ayrı ayrı leke ve güneş kremi almasına da gerek bırakmamaktadır. Ürün cildi soymadığı aksine bakım yapıp beslediği için dört mevsim güvenle kullanılabilmektedir.

Sebi İxir Akne Kremi sivilce, akne şikayetini gidermeye faydada bulunmanın yanı sıra UVA, UVB ışınlarına karşı koruma sağlayarak zararlı güneş ışınlarını engellemektedir. Sivilce kremi, siyah nokta, akne, sivilce ve gözenek şikayetlerini gidermeye yardımcıdır. Cilde bakım yapan ürün lekeleri gidermeye de yardımcıdır. Dünya patentli formüle sahip Sebi İxir Akne Kremi sağladığı tüm bu faydalarla pürüzsüz bir görünüm oluşturmaktadır.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi tüm ailenin kullanabileceği formatıyla dikkat çekmektedir. Cildi nemlendiren, besleyen ve çevresel faktörlere karşı koruyan krem ilk kullanımdan itibaren fayda sağlamaktadır. Ödüllü formül içeren ürün evdeki ufak kazalardan sonra da aile bireylerin yardımına koşmaktadır. Sebi İxir Acil Bakım Kremi aşırı sıcak, soğuk gibi cildi yoran unsurlara karşı koruyucu işleve sahiptir.

Sebi İxir Su Acil Bakım Spreyi benzersiz yapısı ile dikkat çekmektedir. Saçlı deri, genital bölge ve koltuk altı dahil olmak üzere tüm cilde uygulanabilen sprey formatlı ürün içerdiği  dünya çapında patentle korunan “Hücre Yenileyici Bileşen” ile birçok cilt problemini gidermeye katkıda bulunmaktadır. Sebi Su’yun kullanım kolaylığına, Sebi İxir Acil Bakım Kremi’nin ise faydalarına sahip ürün tüm ailenin kullanımı için uygundur. Evdeki ufak kazalardan sonra da Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi yardıma koşacaktır.
 

Sebi Su Hücre Yenileyici Temizleme Suyu dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”i sıvı formda içermektedir. Saçlı deriye dahi uygulanabilen ürün hem cilt temizliğini sağlamakta hem de tonik olarak kullanılabilmektedir. Sebi Su’yun faydaları bununla da sınırlı değil. Tonik, tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi maximuma çıkarmaktadır. Parfüm, alkol içermeyen temizleme suyu tüm cilt tipleri için uygundur.

Sebi Ala Anti Aging Krem birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Göz çevresine bakım yapan ve bu bölgedeki problemleri gideren ürün tüm cilde uygulanabilmektedir. Dünya patentli formüle sahip anti aging krem; kırışıklık, sarkma, leke şikâyetlerini gidermenin yanı sıra tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Ala içerdiği minerallerle cilt beyazlatma da sağlamaktadır.

Sebi Simyacı Anti Aging Krem “Tek üründe tüm bakım” yapmaktadır. Göz çevresinde dahi kullanılabilen ürün tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Simyacı kırışıklık, sarkma, leke, ve yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcıdır. Cildi toparlayan genç ve bakımlı bir görünüm oluşturan ürün Sebi Pharma’nın ödüllü formülünü en yoğun miktarda içerme özelliğine de sahiptir. Silisyum kaplı değerli minerallerle aydınlık bir görünüm sağlayan Sebi Simyacı Anti Aging Krem ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapmaktadır.

Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olmalarının yanı sıra paraben, alkol, silikon, parfüm içermemesi ile de dikkat çekmektedir. Bu sayede ürünler güvenle kullanılabilmektedir. Sebi Pharma’nın hiçbir ürünü cildi soymaz ve yıpratmaz. Tüm ürünler cildin daha bakımlı olmasına ve güçlenmesine katkıda bulunmaktadır.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.