Sarı kantaron yağının sağlığa ve cilde faydaları

Sarı kantaron yağının sağlığa birçok faydası var.  Sarı kantaron yağı çok eski çağlardan beri başta ciltteki problemler olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Cildi ölü hücrelerden arındırmaya katkı sağlayan sarı kantaron yağı antiseptik özelliğe sahip olduğu için mikropların ölmesini de sağlar.

SARI KANTARON YAĞININ CİLDE FAYDALARI

Antienflamatuvar(yangı önleyici) sarı kantaron yağının cilde faydalarını geniş bir yelpazede incelemek mümkün. Sarı kantaron yağı; cildi temizlemek, yanıkların ağrısını hafifletmek, bebeklerdeki pişikleri gidermek, açık yaraların üzerindeki mikropları kırmak gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Sarı Kantaron yağı romatizma ağrılarını gidermek için de kullanılabilir.

SARI KANTARON YAĞININ SAĞLIĞA FAYDALARI

Sarı kantaronun cilde olduğu gibi sağlığa da birçok faydası var. Sarı kantaron bitkisinin özellikle depresyon, anksiyete, obsesif kompülsif bozukluklar gibi hastalıklara karşı etkili olduğu düşünülmekte ve bu yönde çalışmalar yapılmaktadır.  Sarı kantaronun insan psikolojisine katkısının sadece ruhsal sorunları gidermek olarak düşünülmemelidir. Sarı kantaron; odaklanmayı, kavrama yeteneğini de arttırıyor. Kafein, nikotin, alkol bağımlılıklarının tedavisinde de sarı kantarondan yararlanılmaktadır.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi Pharma’nın ciltteki sorunları gidermede kullanılan Sebi İxir ailesi ürünlerinden Sebi İxir Kızarıklık ve Tahriş Kremi cilt bakımında önemli etkileri olan Sarı kantaron Yağı ve “Uluslararası patentli hücre yenileyici bileşen” içeriyor.

Kızarıklık, egzama, yara, yanık, dermatit gibi cilt sorunlarını gidermede büyük başarıya sahip Sebi Ixir Acil Bakım Kremi tamamen doğal şekilde hazırlanıyor ve kimyasal koruma içermiyor. Sebi İxir Kızarıklık ve Tahriş Kreminin yan etkisi bulunmamaktadır ve hassas ciltlerde güvenle kullanılmaktadır.

Kızarıklık ve tahriş giderici kremimize ulaşmak için tıklayın

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.