Sebi Ala’da anti aging bakım ve cilt beyazlatma bir arada!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Ala anti aging bakım yapmanın yanı sıra cildin beyazlamasına da yardımcıdır. Sarkma, kırışıklık karşıtı bakım yapan, göz çevresi yüz ve boyun dahil tüm cilde uygulanabilen Sebi Ala aydınlık ve genç bir görünüm de oluşturmaktadır.

Birçok cilt bakım ürünü veya kozmetik ciltte istenilen görüntünün oluşması için tasarlanmaktadır. Bununla birlikte zaman zaman kimyasal içerikler kullanılarak bu görüntünün yakalanması hedeflenebilmektedir. Bunun sonucunda cilt zarar görebilmektedir. En sık rastlanan problemler arasında gözeneklerin tıkanması, sivilce oluşumu gibi unsurlar arasında yer almaktadır.

Sebi Simyacı ürünleri paraben, alkol, silikon, vazelin, hidrokinon, parfüm içermemekte ve güvenle kullanılmaktadır. Sebi Ala da bu anlayışla üretilmiştir. İçerisinde gözenekleri tıkayan, cildi yoran hiçbir madde bulunmadığı gibi aksine cilde bakım yapmakta ve beslemektedir. Sebi Ala içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cilt beyazlatmaya yardımcıdır. Mineraller doğallığı ve gözenekleri tıkamaması nedeniyle son yıllarda ilgi odağı olmuştur. Hassas ciltlere sahip bireyler ciltlerinin daha güzel görünmesini sağlamak için minerallerden faydalanmaktadır.

Sebi Simyacı ürünlerinin ayırt edici bir özelliği de aynı anda birden çok bakım yapmasıdır. Herhangi Sebi Simyacı ürünü vaat ettiği bakımın yanında mutlaka ek bakımlar da yapar. Sebi Simyacı kullanıcıları böylelikle hem zaman tasarrufu hem de ekonomi yapmış olur. Sadece Sebi Ala kremle göz çevresi, yüz ve boyun bakımı, yaşlanma karşıtı bakım, cilt beyazlatıcı bakım yapabilmek mümkündür.

Çok sayıda ürün kullanımı maliyetli olduğu gibi çeşitli riskleri de beraberinde getirmektedir. Tek başına faydalı olabilecek ürünler birbirleriyle uyum sağlamadıklarında zararlı olabilmektedir. Buna ek olarak ciltteki olumlu ya da olumsuz değişimin hangi üründen kaynaklandığını tespit etmek de mümkün olamamaktadır. Sıkça oluşan başka bir problem de cilt bakımına zaman ayrılamamasıdır. Bir hevesle başlatılan cilt bakım rutini çok fazla ürün içermesi nedeniyle sıkıcı gelebilmektedir. Birey gayret etse bile yoğun yaşam temposu cilt bakımının aksamasına neden olabilmektedir.

Sebi Pharma Der Ki,

Sebi Ala yaşlanma karşıtı krem kullanarak ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren bir ürünle cilde bakım yapmak, yaşlanma belirtileri ile mücadele etmek ve daha beyaz, aydınlık bir görünüme sahip olmak mümkündür!

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.