Sebi İxir Leke Kremi ile kışa hazırsınız!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi ciltteki lekeleri gidermenin yanı sıra cilde bakım yapıyor ve soğuk havanın oluşturabileceği zararları önlüyor.

Sebi Pharma’daki tüm ürünler; cilt bakımına aynı anda birden fazla katkıda bulunmaktadır. Sebi İxir Leke Kremi güneş, doğum, yaşlılık lekelerini, çilleri ve ciltteki kararmaları tedavi etmektedir. Ürün lekeleri giderdiği gibi cilde bakım yapmakta ve nem sağlamaktadır. Cilt bakımına birden fazla katkıda bulunan ürün kullanım konforu ve ekonomi de sağlamaktadır.
 

Kış mevsiminde cilt şikayetleri artmaktadır. Bunun öncelikli nedenlerinden biri de soğuk ve kuru havadır. Bu hava koşulları derinin kurumasına sebebiyet verebilmektedir. Cilt kuruluğu bireyin kendini rahatsız hissetmesine neden olacaktır. Bu sorun için herhangi önlem alınmadığında durum daha da kötüye gidebilmektedir. Cilt kuruluğu yaşlanma belirtilerinin öncelikli nedenleri arasında yer almaktadır.

Yaşlanma karşıtı bakımı sağlayabilmenin önemli koşullarından biri de cilt bakımının sağlanmasıdır. Cilt bakımına ne kadar çok dikkat edilirse ve sorun oluşması önlenirse anti aging bakım o kadar kolaylaşacaktır. Cilt kuruluğu ve derinin yıpranması cildin olağan yapısına zarar verdiği için uzun vadede yaşlanma belirtisi olarak geri dönüş yapacaktır. Sebi İxir Leke Kremi bakım yapma ve nem sağlama özellikleri ile cildin görünümüne de yarar.

Sebi İxir Leke Kremi’nin önemli bir avantajı da pH nötr olmasıdır. Ürün bu özelliği sayesinde boyun, dekolte bölgesi, koltuk altı, bikini bölgesi dahil uygulanabilmektedir. Tüm ciltteki lekeleri gidermeye yardımcı ürün siyah noktaları ve cilt tonu eşitsizliklerini yok etmeye de yardımcıdır.

Herhangi cilt bakım ürünü kullanırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de ürünün cilde zarar vermemesidir. Sebi İxir Leke Kremi ciltteki lekeleri içerdiği ödüllü, dünya patentli buluş ile cildi soymadan yıpratmadan gidermekte ve bakım yapmaktadır.

Sebi Pharma Der Ki;

Ürün lekeleri gidermenin yanı sıra cildi beslediği ve “Hücre Yenileyici Bileşen” buluşunu içerdiği için pürüzsüz bir görünüm de sağlamaktadır.

Bu kış hem lekelerden kurtulun hem de cildinize bakım yapın;

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.