Sebi Pharma bekletmiyor!

Cilt bakımında en çok dikkat edilenlerden biri de ürünün ne kadar sürede sonuç sağladığıdır. Doğal olarak herkes kısa sürede sonuç görmek istemektedir. Ürünün bakım yapma hızını belirleyen birçok faktör bulunmaktadır.

ZENGİN İÇERİK SEBİ PHARMA’DA

Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. Sadece Sebi Pharma ürünlerinde yer alan buluş en yüksek miktarda Sebi Simyacı Anti Aging Krem’de yer almaktadır. Sebi Simyacı’da bunun yanı sıra tek başına kullanıldığında dahi başarılı şekilde anti aging bakım yapacak içerikler bulunmaktadır. Matrixyl™ 3000, Kollajen ve Hyalüronik Asit gibi son derece değerli içerikler Sebi Simyacı’da yer almaktadır.

Anti Aging Krem tek üründe tüm bakım yapmakta göz çevresi, yüz, boyun dahil tüm cilde uygulanabilmektedir. Bu sayede kullanıcı çok sayıda ürüne ihtiyaç duymadan cilt ve anti aging bakımını yapabilmektedir. Sebi Simyacı kullanım kolaylığı ve ekonomi sağlamaktadır. Ürünün miktarı ise 50 mL’dir. Bu da uzun süreli kullanım sağlamaktadır.

ANINDA BAKIM İÇİN!
 

Sebi Simyacı zengin ve güçlü içeriği ile ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapmakta ve beslemektedir. Sebi Simyacı’nın önemli bir artısı da silisyum kaplı değerli mineraller içermesidir. Sebi Simyacı genç ve bakımlı bir görünüm oluşturmaktadır.

Cilt bakımında en sık yapılan hatalardan biri de sadece belirli alanlara bakım yapılmasıdır. Örneğin yüzdeki yaşlanma belirtilerine dikkat edilip sadece bunun için çözüm aranabilmektedir. Yüzdeki sarkma, kırışıklık gibi şikâyetler giderilse de boyunda yaşlanma belirtileri kalırsa bu kişinin genel görünümünü etkileyecektir. Yüz bakımının yanı sıra boyun, göz çevresi, ellerin üstü için de anti aging bakım yapılmalıdır. Tüm cilde dikkat edildiğinde hem cilt bakımı aksatılmayacak hem de genç bir görünüm oluşturulacaktır. Sebi Simyacı Anti Aging Krem’in pH’ı nötrdür. Bu sayede tüm cilde uygulanabilmektedir.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi Simyacı’nın önemli bir özelliği de çok yoğun nem sağlamasıdır. Yaşın ilerlemesi ile birlikte cilt nemini kaybetmekte ve kuruyabilmektedir. Cildin kuruması hem bireyi rahatsız etmekte hem de yaşlanma belirtilerine sebebiyet verebilmektedir. Cildin kuruması mevcut yaşlanma belirtilerinin ilerlemesine de sebebiyet vermektedir.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.