Sebi Pharma ürünleri hakkında sıkça sorulan sorular

Bir ürün ile ilgili bilgi almak, o ürünün özellikleri hakkındaki sorulara yanıt bulmak için en sık tercih edilen yöntemlerden biri de sıkça sorulan sorulara göz atmaktır. Bu sorular arasında çoğunlukla merak edilen sorunun yanıtı bulunmaktadır. Sebi Pharma’nın tüm ürünleriyle ilgili kapsamlı bilgi almak için bu sorulara göz atmakta yarar var.

Soru : Leke kremleri yazın kullanılmaz diye biliyordum sizin kreminiz her mevsim kullanılıyor bu nasıl oluyor????

Cevap : Sebi İxir Leke Kremi hariç, diğer tüm leke kremleri genellikle asit türevleri içerir. Asit türevleri cildi soyarak etkinliğini gösterir ama aynı zamanda cildi inceltir. Sebi İxir Leke Kremi ise dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşeni” ile içersinde asit türevleri olmadan lekeleri açar ve cildi aynı zamanda ters yöntemle besler. Bu da dünya çapındaki buluşun özelliğindendir. Bu yüzden her mevsim güvenle kullanılabilir.

Soru : sebi ixir leke kremi ne zaman etkili olmaya başlar
Cevap : Tüm cilt lekeleri çeşitlidir. Örneğin çiller ve yaşlılık lekelerini Sebi İxir Leke Kremimiz üç ayda giderirken; güneş lekelerini bir ila iki ayda giderir. Doğum lkelerinde ise altı aydan önce sonuç beklemeyiniz.

Soru : Sebi ixir leke kremi hangi lekelerde etkili??
Cevap : Tüm lekeler çiller, bıyık bölgesindeki ağda lekelerinde bir ayda etkiliyken yaşlılık lekelerinde iki-üç ayda etkilidir.

Soru : 39 yaşındayım hala sivilcelerim var vede izleri sivilce lekelerim bitmek bilmedi ergen gibi dolaşıyorum sizi doktorum tafsiye etti gerçekten etkilimi???

Cevap : Ege Bölgesi’ndeki üniversite hastanelerinin tümünde reçete ediliyoruz. Sebi İxir grubu ürünlerinin Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’ndeki tüm eczanelerde bulabilirsiniz. Sivilcelerinize gelince Sebi İxir Akne Kremi kullanın ve sonucu iki ay sonra görün. Kendi fotoğrafınızı ürünü kullanmadan önce ve kullandıktan iki ay sonra çekin ispatını göreceksiniz.

Soru : Benim sorunum sivilce değil. Cildim yağlı vede eskiden oluşmuş akne izleri ve lekeleri var ne önerirsiniz?


Cevap : Sebi İxir Akne Kremi kullanmanız için illa sivilcelerinizin olması gerekmez. Ürünümüz diğer tüm ürnülerimiz gibi çok amaçlıdır. Aynı anda birçok problemi giderir. Sebi İxir Akne Kremi kısa vadede cildinizin yağını dengeleyecek orta vadede akne izlerini ve leklerini giderecektir.

Soru : Ergenlik aknelerim var antibiyotik tedavisi gördüm. Şimdi aknelerim geçti ama skar izlerim var ve cildim nemsiz. Neyapmalıyım?

Cevap :
Sebi İxir Akne Kremi cildinizin hem nem hem de yağ oranını dengeler. Aynı zamanda akne izlerini ve lekelerini geçirir.

Soru : 30 yaşındayım ama hala aknelerim var.


Cevap : Sizin sorununuz ergenlik sivilceleri değil hormonal akne sorunudur. Sebi İxir Akne Kremi sizin hormonal aknelerinizi de geçirir aynı zamanda cildinizin görüntüsünü düzeltir ve yağını dengeler

Soru : Vücudumda kararmış bölgeler var, sırt bölgemde de derin lekeler bu bölgelere krem yetiştiremedim yine 50 mllik tüp tavsiye edecekseniz almıycam ve üç-dört tüp alın madem diyenlerden de bıktım bakalım bana nasıl çözüm sunacaksınız.???

Cevap : İşte tam da sizin gibi sorunları olanlar için doktorlardan gelen yoğun istek üzerine oluşturulmuştur Sebi İxir Acil Bakım Spreyi. Sebi İxir grubu ailesi çok başarılı bulunduğu için önümüzdeki zamanlarda siz değerli kullanıcılarımıza daha nelere faydalı geldiğini açıklayacağımız sürpriz bir üründür Sebi İxir Acil Bakım Spreyi

Soru : 40 yaşındayım sadece kırışıklıklarım değil aynı zamanda cildimde sarkmalarda başladı ve cildimde lekelerim var hepsine tek çözümünüz var mı?

Cevap : Sebi Simyacı kremimiz tek üründe tüm bakım yapan krem olarak tüm sorunlarınıza çok amaçlı çözümler sunar. Cildinizdeki sarkmaları bir ayda çizgi ve lekelenmeyi üç ayda giderir.

Soru : Ben 55 yaşındayım yüzümde tüm yaşlılık belirtileri var. Örümcek ağı yaptırmayı düşündüm ama hem bütçem yeterli değil hem de acılı bir yöntemmiş vazgeçtim. Krem olaral bunları giderecek bir ürün var mı?

Cevap : Hem acısız hem de o kadar pahalı olmayan yöntem Sebi Simyacı kremimizdir. Yüzünüzdeki tüm yaşlılık belirtilerini en çok üç ay gibi kısa bir sürede giderir. Hem de örümcek ağında ulaşılamayan alın ve göz çevresi bölgesini de gençleştirir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.