Sebi Pharma ve inovasyon

İnovasyona oldukça önem veren Sebi Pharma; çalışmalarıyla da bunu kanıtlamaktadır.  Dünya çapında buluş olarak kabul edilen ve patentle korunan “Hücre Yenileyici Bileşen” bunun en önemli işaretlerindendir. Ürünlerin özelliklerinde de inovatif yaklaşımın etkilerini görebilmek mümkündür.

Şikâyetçi olunan problemin bir türlü çözülememesi, cilt bakım alanındaki en önemli sorunlardan biridir. Birçok kullanıcı büyük heveslerle aldıkları ürünlerden istediği sonucu elde edemeyince maddi manevi kayıp yaşamaktadır. Bunun yanı sıra; sık karşılaşılan bir diğer problem de a sorununu çözerken b problemine sebebiyet verilmesidir. Daha da kötüsü, cilt sorununu çözmede kullanılan yöntem sonuç vermediği gibi başka problemlere de yol açabilmektedir. Ürünlerin içinde kullanılan kimyasallar, cildi yoran işlemler buna sebebiyet verebilmektedir. Dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” bu ihtiyaçtan doğmuştur. Hem doğal, hem de inatçı cilt problemlerini çözebilen bu bileşen büyük beğeniyle karşılanmıştır. Daha da önemlisi ise; “Hücre Yenileyici Bileşen” sorunları çözerken cildi yormamakta aksine beslemekte ve güçlendirmektedir. Ürünün sağladığı bu fayda buluş olarak kabul edilmiş, dünya çapında patent alacak kadar dikkat çekmiştir. Kullanıcılar ise; ürünün somut faydasını gözlemleyerek memnun kalmakta ve çevrelerine önermektedir.
Sebi Pharma’nın ürünlerinde de inovasyonu gözlememek mümkündür. Leke kremleri çoğunlukla gündüz kullanılamamaktadır. Sebi İxir Leke Kremi ise hem gündüz kullanılabilmekte hem de 50 faktör güneş koruması sağlamaktadır. Buna ek olarak, ürün dört mevsim güvenle cilde uygulanabilmektedir. Özellikle güneş lekelerine sahip bireyler için bu özellikler oldukça değerlidir. Kremin içinde yer alan dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ciltteki lekeleri giderirken 50 faktör güneş koruması da yeni güneş lekelerinin oluşumunu önleyecektir. Krem etkisini gerçekleştirirken cildi soymamakta aksine beslemektedir. Bütün bu özelliklerin tek kremde toplanması kullanıcı açısından son derece yararlıdır. Sebi İxir Akne Kremi ise; sivilce, akne şikayeti yaşayan bireylere doğal içerikli ürün sunmaktadır. Sebi İxir Acil Bakım kremi de dört mevsim kullanılabilmektedir. Ürün yediden yetmişe tüm aile bireylerinin karşılaştığı cilt problemlerini çözmeye yardım etmektedir. Sebi Su “Hücre Yenileyici Bileşen”i sıvı formda içeren yapısıyla hem tonik, temizleme suyu işlevini başarıyla yerine getirmekte hem de cilt bakımına katkıda bulunmaktadır. Sebi Ala anti-aging etki sağlamanın yanı sıra cildi beyazlatmadır. Birçok fayda getiren bu ürün, kullanıcıların hem cildine bakım yapma hem de istediği görünüme sahip olma olanağı sunmaktadır. Ürün göz çevresi dahil tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi Sebi Pharma’nın yeni çıkan ve dikkat çeken ürünlerindendir. Sebi İxir Su’da Sebi İxir Acil Bakım Kremi’nin cilde sağladığı faydalar ve Sebi Su’yun kullanım kolaylığı bir araya gelmiştir. Sebi Simyacı Türkiye’nin ilk DD krem formatlı anti aging ürünü olma özelliğini taşımaktadır. Sadece bu bilgi bile Sebi Simyacı’nın farkını ortaya çıkarmaktadır. Sebi Simyacı göz çevresinde dahi kullanılabilen yapısıyla “tek üründe tüm bakım” olanağı sunmaktadır. Dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”i yüksek miktarda içeren krem; yaşlanma belirtilerini, lekeleri gidermeye yardımcıdır. Bunların yanı sıra cilde bakım yapmakta ve cildi çevresel faktörlere karşı korumaktadır.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.