Sebi Pharma’daki Ürünlerin Farkı

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı ürünleri kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Sebi Pharma’yı sosyal medyada takip ederek ürünler ve firma ile ilgili sorulara doyurucu yanıtlar alabilmek mümkündür.

Sebi Pharma’da hangi ürünler var?

Sebi Pharma'da Sebi İxir Leke Kremi, Sebi İxir Akne Kremi, Sebi İxir Acil Bakım Kremi, Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem, Sebi Su Hücre Yenileyici Cilt Temizleme Suyu Sebi Su ve Sebi Simyacı Anti Aging Krem ürünleri yer almaktadır.

Sebi Pharma ürünleri neden farklı?

Tüm Sebi Pharma ürünleri Sebi Pharma Yönetim Kurulu başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir ve bu buluş TRT Ana Haber Bülteni’nde yer almıştır.

 

Sebi Pharma ürünlerinde yer alan içerikleri nasıl öğrenebilirim?

Her ürünün sayfasından ve ürün ambalajlarından içerik bilgisine ulaşabilirsiniz. Sebi Pharma içeriğe çok önem vermektedir ve tüm ürünler oldukça zengin içeriğe sahiptir.

Sebi Pharma ürünleri paraben içeriyor mu?

Kesinlikle hayır. Hiçbir Sebi Pharma ürününde paraben bulunmaz. Sebi Pharma ürünlerinde alkol, silikon, hidrokinon, asit türevleri ve parfüm de bulunmaz. Hiçbir Sebi Pharma ürünü cildi yormaz ve yıpratmaz aksine bakım yapar, besler.

Sebi Pharma ürünleri eczanelerde bulunuyor mu?

Evet! Sebi Pharma ürünleri Ege ve Akdeniz bölgelerindeki üniversite hastanelerinde doktorlar tarafından reçete edilmekte ve eczanelerde yer almaktadır.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi Pharma müşteri hizmetlerine 0 232 404 00 45, 0 551 208 38 86 nolu telefonlardan arama veya WhatsApp, Instagram veya Facebook kanalıyla ulaşabilmek mümkün. sebipharma.com adresinde yer alan Whatsapp ikonu üzerinden de sorularınızı iletebilirsiniz.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.