Sebi Pharma’dan ezber bozan ürünler!

Sebi Pharma dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürünleriyle ezber bozuyor. Aynı anda birçok cilt problemini gidermeye yardımcı ürünler hem kurumlar hem de bireyler tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Ödüllü Türk Mucit Şebnem Özen, İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’ndan başarılarla ve ödüllerle döndü.

Sebi Pharma ürünlerinin hepsi aynı anda birçok problemi gidermek üzere oluşturulmuştur. Bu şekilde tek bir kremle çok fazla fayda alınabilmektedir. Bu yapı tüm ürünlerde gözlemlenebilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi içerdiği dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile ciltteki lekeleri cildi yormadan ve yıpratmadan gidermektedir. Bununla birlikte güneşten 50 faktör koruma sağlamaktadır. Bu da bireylerin ayrı ayrı leke kremi ve güneş kremi almasına ihtiyaç bırakmamaktadır. Sebi İxir Akne Sivilce Kremi ise doğal içeriğiyle sivilceleri, akneleri gidermeye yardımcı olmakla birlikte cildin bakımını yapmaktadır. Sebi İxir Akne Kremi gözenekleri sıkılaştırmaya, siyah noktaları gidermeye de katkıda bulunmaktadır. Sebi İxir Acil Bakım Kremi cilde bakım yapmasının  yanı sıra derinin su kaybetmesini önlemeye de yararda bulunmaktadır. Sebi Ala da birçok faydayı kullanıcılarına sunmaktadır. Göz çevresinde dahi kullanılabilen ürün tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Ala; cildi beyazlatmakta, anti aging bakım yapmakta ve lekelerin giderilmesine katkıda bulunmaktadır. İlk kullanımda ciltte aydınlık bir görünüm de sağlanmaktadır. Sebi Pharma’nın dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren temizleme suyu Sebi Su hem cildi kir, yağ ve makyajdan arındırmakta hem de içerdiği buluşla cilt bakımına katkıda bulunmaktadır. Sebi Su herhangi Sebi Pharma ürünü kullanılmadan önce cilde uygulanırsa üründen alınacak verimi arttıracaktır. Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi’nde; Sebi İxir Acil Bakım Kremin faydaları ile Sebi Su’yun kullanım kolaylığı birleşmiştir. Sebi İxir Su, Sebi İxir Acil Bakım Kremi’nin ulaşamadığı saçlı deride dahi kullanılabilmektedir. Sebi Pharma’nın tek üründe tüm bakım anlayışını gözlemleyebilmek için en uygun ürün Sebi Simyacı’dır. Sebi Simyacı Anti Aging Krem; kırışıklık, sarkma, çizgi gibi birçok yaşlanma belirtisini gidermeye katkıda bulunmaktadır. Ürün göz çevresi dahil olarak tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Simyacı ciltteki lekelere de katkıda bulunmaya yardım etmektedir. Sebi Simyacı güneş koruması da sağlamakta içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle ilk kullanımda ciltte aydınlık bir görünüm oluşturmaktadır. Sebi Simyacı dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”i en yoğun oranda içerme özelliğine de sahiptir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.