Sebi Simyacı neden bu kadar başarılı?

Sebi Simyacı’nın başarılı bir anti-aging krem olmasındaki en önemli unsurlardan biri de güçlü içeriği.  Sebi Simyacı dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermesidir. Kollajen, Matrixyl-3000 ve çok güçlü aktifler içermesidir.  Bu maddeler cildin bakımını yapıyor, genç ve güzel bir görünümün oluşmasına yardımcı oluyor.

PEPTİDLER NEDİR?

Peptidler ciltteki kırışıklıkları azaltmaktadır. Maddenin bu etkisi bilinmekte ve kabul edilmektedir. Peptidler çoğunlukla etkili anti-aging kremlerin içinde yer almakta; çizgileri, derin kırışıklıkları gidermektedir. Yüzde mimikler nedeniyle sık sık hareket eden göz, alın ve dudak çevresinde oluşan kırışıklıklarda da peptitler etkilidir. Gülmek, somurtmak gibi ifadeler de yaşlanma belirtilerinin oluşmasında etkilidir.

Peptidler ciltteki kollajen ve elastini korumaya da yardım etmektedir. Cilt yaşlandıkça kollajen azaltmaktadır bu nedenle cilt genç gergin görünümü yerini kırışıklık ve sarkmalara bırakır. Bununla birlikte yer çekimi de yaşlanma belirtilerinin özellikle sarkmalarının oluşmasında etkilidir. Anti-aging kremler düzenli olarak kullanıldığında yaşlanma belirtileri azalmaktadır.

Yaşlanmayla birlikte en çok şikayet edilen unsurlardan biri de sarkmalardır. Yer çekiminin de etkisi ile ciltte sarkmalar meydana gelir. Sarkmalar bireyin yaşlı görünmesindeki en önemli faktörlerdendir. Bu nedenle sarkma şikayeti anti-aging kremlerin özellikle odaklandıkları unsurlardandır. Peptidler cildin sıkı bir görüntüsünün olmasını sağlayacaktır. Eğer hali hazırda sarkma şikayeti varsa argireline bu bölgelerde de sonuç alacaktır. Madde lifting etkisi sağlamaktadır. Düzenli kullanımda henüz mevcut olmayan fakat ilerde oluşabilecek sarkmalara karşı da önlem alınmış olur. Yaşlanma belirtilerinin iyice belirginleşmesini beklemeden erkenden önlem almakta yarar vardır.

KOLLAJEN NEDİR?

Kollajen vücutta doğal olarak üretilmektedir. Yaşın ilerlemesiyle kollajen üretimi de azalmaktadır. Bu nedenle de kırışıklıklar oluşmakta, cilt incelmektedir. Çizgi ve kırışıklıkları gidermek için kullanılan anti aging ürünler de kollajen içermektedir.

Kollajen vücudu bir arada tutan yapışkan gibidir. (Kollajen sözcüğü Yunancadan gelmektedir. “Kolla” Yunancada yapışkan anlamına gelmektedir.) Eğer kollajen olmasa insan vücudu şu anki görünümünde olmazdı. Cildin yüzde 80’i kollajenden oluşmaktadır.
Kollajen sıklıkla cilt canlandırıcı olarak kullanılmaktadır. Güneş kollajene zarar vermekte kırışıklıklar, sarkmalar ve deride incelme meydana gelmektedir. Kollajen dokularda yaşanan problemleri gidermek için de kullanılmaktadır.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.