Sebi Su dünya patentli formül içeriyor!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Su benzersiz formülü ile hem cildi temizliyor, tüm Sebi Simyacı ürünlerinden alınacak faydayı arttırıyor. Sonbahar Kampanyaları ile indirimli olarak erişilebilen ürün özellikle yağlı cilt bakımında önemli yere sahip.

CİLT BAKIMININ OLMAZSA OLMAZI CİLT TEMİZLİĞİ!
 

Cilt bakımında amaç ne olursa olsun cilt temizliğine önem verilmesi gerçeği değişmez. Cilt temiz olmadığında ortaya çıkabilecek sorunların yanı sıra kullanılan üründen verim de almak mümkün olmaz. Cilt kirliliği bir bariyer tabakası gibi cilt yüzeyini kaplayabilir ve bu sayede ürünün deriye nüfuz etmesini önleyebilir. Cilt kirliliği cilt yüzeyini kapattığı için birçok cilt probleminin tetikleyicisi de olabilir. Özellikle akne, sivilce gibi şikayetlerde bu durumun önemi daha da artmaktadır.

Cilt temizliğine özellikle dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da makyaj yapılmasıdır. Makyaj ürünleri gözenekleri tıkayabilmektedir. Makyajın kaliteli bir temizleme suyu ile temizlenmesi gerekmektedir. Makyaj çıkarılmadan uyunursa birçok cilt sorunu ortaya çıkabilecektir.

Cilt temizliği anti aging bakım açısından da önem taşımaktadır. Dış faktörlerin cilt yüzeyinde bulunmasına izin verilmesi, gözeneklerin tıkanması cildi yıpratacaktır ve tüm bunlar uzun vadede yaşlanma belirtisi olarak geri dönecektir. Yaşlanma karşıtı bakıma katkı sağlamanın en iyi yollarından biri de cilt bakımına sürekli dikkat edilmesidir.

Tüm Sebi Simyacı ürünlerinde bulunan ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” Sebi Su’da da yer alıyor. Sebi Su cildi başarılı şekilde temizlediği gibi Sebi Simyacı ürünlerinden alınacak verimi de arttırıyor. Herhangi Sebi Simyacı ürünü kullanmadan önce Sebi Su ile cildi temizlemek alınacak verimi en üst seviyeye çıkarmaktadır. Sebi Su ciltteki kir, ter, yağ ve makyajı da arındırarak cilt bakımına da önemli bir katkıda bulunmaktadır. Sebi Su paraben, alkol içermemekte ve cildi kurutmamaktadır.

Cilt Temizleme Suyu İçin Tıklayın!

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.