Sebi Su neden diğer temizleme sularından farklıdır?

Piyasa kullanılan temizleme suları prezervatifli maddeler ve kimyasal maddeler içerebilmektedir. Buna mutabıken piyasadaki temizleme sularında distile su (düz su, kireçsiz su) kullanılmaktadır. Sebi Temizleme Suyu tamamen doğal olmakla beraber prezervatif, kimyasal kati surette içermemektedir. Aynı zamanda hücre yenileyici bileşen içerip, uçucu doğal yağlardan oluşmaktadır. Bebeklere dahi kullanılabilme özelliği vardır ve bu nedenle doktor reçetesine girmektedir.

SEBİ SU NEDİR?

Sebi Su çok amaçlı temizleme suyudur. Sebi Su temizleme suyu, tonik ve ferahlatıcı sprey olarak kullanılabilmektedir. Yan etkisi yoktur ve bebeklerde dahi kullanılabilecek doğal bir formüle sahiptir, tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir.

Sebi Su’yun en önemli özelliklerinden biri de tüm Sebi Pharma ürünlerinin etkisini arttırma özelliğine sahip olmasıdır. Herhangi Sebi Pharma kremini sürmeden önce cilt temizliğini Sebi Su ile yapmak büyük avantaj sağlayacaktır. Sebi Su sıradan temizleme sularından farklı olarak dünya patentli “Hücre yenileyici bileşen” içermektedir bu madde Sebi Pharma ürünlerinde de bulunup sinerji etki yaratmaktadır. Sebi Su tüm cilt tiplerine uygundur.

SEBİ SU NEDEN FARKLI?


Sebi Su’yun diğer temizleme sularından en önemli farkı; doğallığı, koruyucu içermemesi ve dünya patentli “Hücre yenileyici bileşen”e sahip olmasıdır. Sebi Su’yu farklı kılan bir diğer özelliği de çok amaçlı olmasıdır. Sebi Su; tonik, temizleme suyu, ferahlatıcı sprey olarak kullanılabilmektedir. Doğal yapısı ile fark yaratan Sebi Su; bebeklerde dahi kullanılabilmektedir ve tüm cilt tiplerine uygundur.

SEBİ SU NELER İÇERİR?


Sebi su™, Sebi yağ™, Aqua (Water)
Sebi Su’yun içinde yer alan Sebi su™ ve Sebi yağ™ uluslararası Patentli bazlardır. Sebi Su koruyucu ve kimyasal madde içermez.

SEBİ SU NASIL KULLANILIR?

Sebi Su’yun kullanımı oldukça basittir. Bir parça pamuğa sıkılarak cilt temizliği yapılabilir. Ferahlatıcı sprey olarak yüze 15-20 santim uzaklıktan sıkılarak kullanılır.

Sebi Simyacı Der Ki;


Cilt bakımında en çok dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de cilt temizliğidir. Cildin temizliği başlangıç olarak da kabul edilebilir. Cildi temizlemeden yapılan hiçbir çalışma fayda sağlamayacaktır. Sebi Su bu temel ihtiyaca cevap vermekte cildin sağlıklı şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Cilt temizliğinde birçok bireyin en çok dikkat ettiği unsur sadelik ve doğaldır. Sebi Su bu doğallığı sağlamaktadır.

Sebi Su gözenekleri küçültmekte de etkilidir. Açık gözenekleri sıkılaştırmak Sebi Su’yla çok kolay, cilt temizliğini yaparken aynı zamanda gözenek probleminden kurtulmak da mümkün.

Sebi Su herhangi Sebi Pharma ürününden daha fazla verim almaya olanak sağlayacaktır. Kremi uygulamadan önce cilt temizliğini Sebi Su ile yapmak yeterli olacaktır.

Sebi Su Cilt Temizleme Suyu hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.