Şebnem Özen Türk Patent Enstitüsü Başkanıyla Toplantı Yaptı

Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen, Türk Patent Enstitüsü’ne özel olarak davet edildi ve Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Habip ASAN’la toplantı yaptı. Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. ASAN, Türk Mucit Özen’in buluşuyla ilgili olarak “Böyle bir buluşu bulmak ve hayata geçirmek gerçekten çok büyük bir başarı.” dedi.
 

SEBİ PHARMASÖZÜNÜ TUTUYOR!

Sebi Pharma kurulduğu günden bu yana kullanıcılara ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren, sözünü tutan cilt bakım ürünleri sunmakla kalmıyor aynı zamanda güven sağlıyor.

Sadece yaptıklarını ve yapabileceklerini belirten Sebi Pharma firması başarılarını belgeli şekilde paylaşmaktan gurur duyuyor.

TRT ANA HABER BÜLTENİ’NDE YER ALDI

Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’inödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” TRT Ana Haber Bülteni’nde yer almış ve çok dikkat çekmişti.

 

Türk Mucit Özen Türk Patent Enstitüsü tarafından kimya alanında Türkiye’yi temsil etmesi için seçilmiş ve Güney Kore’nin başkenti Seul’de düzenlenen Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarı’na (KIWIE 2016) gönderilmişti. Türkiye’yi başarı ile temsil eden Türk Mucit Şebnem Özen bronz madalya ve INNOPA özel ödülü ile ödüllendirildi.

Türk Mucit, İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı 2016’da da (ISIF’16) bronz madalya kazanmış, Bosna Hersek Kadın Buluşçular Derneği NOVA tarafından da “En İyi Kadın Buluşçu” ödülüne de layık görülmüştü.

HEM MUCİT HEM GİRİŞİMCİ!

Türk Mucit Şebnem Özen mucit kimliğinin yanı sıra girişimci bir ruha da sahiptir. Türk Mucit Özen ödüller ve dünya patenti alacak buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” ortaya çıktığında birçok firmadan teklif almış ve tümünü reddetmiştir. Bunun yerine kendisi Sebi Simyacı markasını kurmuş ve buluşuna kendi firmasının ürünlerinde yer vermiştir. Sebi Simyacı ile başlayan yolculuk birikim ve başarıların ardı ardına gelmesi ile Sebi Pharma ismi ile devam etmiştir. Kimya alanındaki başarılarına girişimcilik başarılarını da ekleyen Türk Mucit Şebnem Özen Garanti Bankası’nın düzenlediği Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nda da 30.984 adayın arasından ilk 4’e girerek Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcilerinden oldu.

Bugün ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” sadece Sebi Pharma ürünlerinde yer almaktadır.

Türk Patentli Krem için tıklayın.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.