“Simya” nedir?

Sebi Simyacı” ismi ile de dikkat çekmektedir. Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in ezber bozan ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” buluşu kendisine “Simyacı” unvanı verilmesini sağlamıştır. “Sebi” sözcüğünün kaynağı ise Türk Mucit Şebnem Özen’in ismidir.

   “DÖNÜŞÜM”

Simyacı sözcüğü oldukça kapsamlı şekilde incelenebilir. Simyacıların çeşitli elementleri altına dönüştürme becerisine sahip olduğu düşünülmektedir. Buradaki asıl nokta altının çok değerli bir element olması değildir. Herhangi metalin altın gibi değerli bir elemente dönüştürülebilmesi sıradan bir insanın dahi çok iyi bir birey haline getirilebileceğini simgeler. Altın dört elementin mükemmel dengesine sahiptir. Yer çekimi ile ilgili çalışmaları ve hareket yasaları ile bilim dünyasında çığır açan Isaac Newton’ın simyayla ilgili sayfalar dolusu notu bulunmuştur. Bulunan notlar Newton’ın yaşamı boyunca simyayla ilgilendiğini göstermiştir.

 “SEBİ SİMYACI” NASIL ORTAYA ÇIKTI?

Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk mucit Şebnem Özen’in buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” büyük bir hayranlık ve şaşkınlıkla karşılanmıştır. “Hücre Yenileyici Bileşen” kısa süre içinde ulusal ve uluslararası patenti, ödülleri de beraberinde getirmiştir. Dünya çapındaki buluş ciltleri tıpkı bir Simyacı gibi dönüştürdüğü için Türk Mucit Şebnem Özen’e “Simyacı” denilmeye başlanmıştır. Sayın Özen gençlik yıllarından itibaren çevresinin kendisine “Sebi” diye hitap etmesine bağlı olarak “Sebi Simyacı” markasını oluşturmuştur.

Sebi Simyacı ciltleri simyacı gibi dönüştürme başarısına; farklı düşünerek ve çok yoğun Ar-Ge çalışmaları yaparak ulaşmıştır. Sebi Simyacı’nın tüm ürünleri; kullanıcılarına verdikleri vaadi tutmakta, görevini hatta fazlasını başarıyla yerine getirmektedir. Ödüllü, dünya patentli formül ciltteki şikayetleri gidermenin yanı sıra bakım da yapmaktadır.
Simyacılar için doğa oldukça önemlidir. Sebi Simyacı’da da bunu gözlemlemek mümkündür. Ürünler gücünü doğadan almaktadır. Hiçbir Sebi Simyacı ürününde paraben, alkol, silikon, parfüm, hidrokinon salisilik asit ve türevleri bulunmamaktadır. Bu sayede cilt bakım alanında sıkça yaşanan “bir sorunu giderken başka bir soruna yol açma” durumu yaşanmamaktadır.

Sebi Simyacı kullanıcılarının memnuniyeti ile büyümektedir. Ürünlerden memnun kalan, ciltlerindeki değişimi gözlemleyen kullanıcılar çevrelerine de ürünleri önermekte ve olumlu geri bildirimlerde bulunmaktadır. Sebi Simyacı ürünlerini kullananlar çevrelerine ürünlerden bahsetmeseler dahi çevresindeki bireylerden sorular almaktadır. Ciltteki olumlu değişim kolaylıkla fark edilebilmektedir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.