Tek üründe çok yönlü cilt bakımı Sebi Pharma'da!

Sebi Simyacı ezber bozan formülleriyle hem kullanıcılarının beğenisini toplamakta hem de birçok kurumsal başarı elde etmektedir. Sebi Simyacı ürünlerini kullananlar oldukça memnun kalıp çevrelerine de tavsiye etmektedir. Tüm Sebi Simyacı ürünlerinin temelini oluşturan ödüllü Dünya Patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ulusal ve uluslararası patente sahiptir. Dünya patentli bileşen; mucidi Şebnem Özen’e İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’nda bronz madalya kazandırmıştır. Bosna Hersek Kadın Buluşçular Derneği Türk Mucit Şebnem Özen’i “En İyi Kadın Buluşçu” olarak ödüle layık görmüştür.

Sebi Simyacı buluş olarak nitelendirilen ve dünya çapında patentle korunan benzersiz formülleriyle birbirinden başarılı çok yönlü ürünler üretmiştir. Sebi İxir ailesi cilt problemlerini gidermeye yardımcıyken anti aging grubunda yer alan Sebi Ala ve Sebi Simyacı yaşlanma belirtilerini gidermeye katkıda bulunmaktadır ve ciltte hoş bir görünüm sağlamaktadır.

Sebi Simyacı’nın tüm ürünlerinde ezber bozan özellikler gözlemlemek mümkündür. Sebi İxir Leke Kremi lekeleri cildi soymadan ve yıpratmadan gidermektedir. Şikayetçi olunan, oldukça zor görünen lekelerin; cilde hiçbir işlem yaptırmadan, herhangi acıyı göze almadan sadece krem sürerek üstelik cilde bakım yaparak giderilmesine katkıda bulunulmaktadır.

Sebi İxir Leke Kremi 50 faktör güneş koruması sağlayarak harici bir güneş koruyucuya da ihtiyaç bırakmamaktadır. Kullanıcılar güneş kremini ve leke kremini ayrı ayrı satın almak zorunda kalmamaktadır. Bu da hem ekonomi hem de kullanım konforu sağlamaktadır.

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi sivilcelerin aknelerin giderilmesine katkıda bulunmanın yanı sıra gözenekleri de sıkılaştırmakta siyah noktaların silinmesine yardım etmektedir.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi bebeklerde kullanılabilecek kadar doğal bir yapıya sahip olup birçok cilt probleminin giderilmesine yardımcıdır. Krem cilde sürüldüğü ilk andan itibaren rahatlama sağlamaktadır. Sebi İxir Su Acil Bakım Spreyi Sebi Pharma’nın en yeni ürünüdür. Şaşkınlık ve beğeniyle karşılanan ürün sprey formatıyla kullanım konforu sunmaktadır.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi’nin cilde sağladığı faydalar Sebi Su’yun kullanım kolaylığıyla buluşturulmuştur. Sebi İxir Su sprey formatıyla problemi geniş bölgelerde olan kullanıcılara da yardım etmektedir. Sebi İxir Su saçlı deride, genital bölgede ve koltuk altlarındaki problemleri gidermeye de yardımcıdır. Sebi Su da Sebi Pharma’nın tek üründe çok bakım anlayışının gözlemlenebileceği ürünlerindendir. Sebi Su, tonik olarak kullanıldığı gibi tüm Sebi Simyacı ürünlerinin faydasını maximuma çıkarmaktadır. Hiçbir koruyucu madde içermeyen ürün dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”i sıvı formda içermektedir.

Anti Aging grubunda yer alan Sebi Ala göz kremi, anti aging bakım, cilt beyazlatma özelliklerini bir arada sunmaktadır. Kırışıklık, sarkma, lekeler gibi birçok istenmeyen unsuru gidermeye yardımcı ürün cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye de katkıda bulunmaktadır. Cilt beyazlatma özelliğiyle bakımlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaktadır.

Anti Aging grubunda yer alan Sebi Simyacı en yüksek oranda dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içerme özelliğine sahiptir. Kırışıklık, sarkma ve lekelerin giderilmesine yardımcı ürün yoğun içeriğiyle yaşlanma belirtilerinin giderilmesine katkıda bulunmakta istenilen genç ve bakımlı görünümü oluşturmaktadır. “Tek üründe tüm bakım” anlayışına sahip Sebi Simyacı kullanıcılarının ayrıca göz kremi, anti aging serum almasına gerek bırakmamakta kullanım konforu ve ekonomi sağlamaktadır. Ürün istenilen görünüm için acı çekilmeli düşüncesini yıkmıştır.

Tüm formüllerimize ulaşmak için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.