Tek üründe tüm bakım!

Sebi Pharma’daki tüm ürünler “tek üründe tüm bakım” felsefesiyle çok amaçlı etki oluşturacak şekilde hazırlanmaktadır. Sebi Simyacı buna iyi bir örnektir. Sebi Simyacı göz çevresi, yüz ve boyun dahil olmak üzere tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Simyacı sarkmaları, kırışıklıkları ve lekeleri gidermeye de yardımcıdır. Sebi İxir Grubunun yeni üyesi Sebi İxir Su Acil Bakım Spreyi de bu anlayışla üretilmiştir.

SEBİ İXİR SU ACİL BAKIM SPREYİ

Sebi İxir Su Acil Bakım Spreyi de diğer tüm Sebi Pharma ürünleri gibi “Tek üründe tüm bakım” anlayışı ile üretildi. Sebi İxir Su Acil Bakım Spreyi tüm vücutta acil cilt sorunlarının çözümüne yardımcıyken, sürüldüğü ilk andan itibaren cildi sakinleştirir ve bakımını yapar. Sebi İxir Su Acil Bakım Spreyi Genital bölgede, koltuk altlarında, bebeklerde ve saçlı derideki sorunlara çözüm getirmeye yardımcıdır.

ÇOK AMAÇLI SEBİ SU!

Sebi Su Sebi Pharma’nın felsefesini yansıtan ürünlerden biridir. Sebi Su; tonik, temizleme suyu, veya ferahlatıcı sprey olarak kullanılabilir. Gözeneklerin küçülmesinde etkili olan doğal Sebi Su cildi temizleyerek cildi tüm makyaj ve kirden arındırır. Sebi Pharma ürünlerini kullanmadan önce cildi temizlemek için dünya patentli “Hücre yenileyici bileşen” içeren Sebi Su’yu tercih etmek diğer ürünlerinden alınacak faydayı arttıracaktır.

BİRÇOK ÜRÜN KULLANMANIZA GEREK YOK

Tek bir Sebi Ala kremi yüz, göz kremi, anti-aging serum işlevini görmektedir. İçerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle ilk kullanımda berrak bir görünüm sağlayan Sebi Ala yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcıdır. Sebi Ala güneş koruması da içermekte ve lekeleri de gidermektedir. Doğal  yapıya sahip olan Sebi Ala aromaterapik bir kokuya sahiptir.

SEBİ SİMYACI TÜM BAKIMI YAPIYOR

Tek ürünle tüm bakımı yapan spesifik ve çok amaçlı bir ürünü olan Sebi Simyacı Türkiye’deki ilk DD kremdir. DD kısaltma olarak “Daily Defense”(günlük koruma), “Double Defense”(çift koruma) anlamına gelmektedir. DD kremler tüm vücut bakımında kullanılmaktadır. Sebi Simyacı göz çevresinde, yüzde boyunda özetle tüm vücutta güvenle kullanılabilmektedir. Sebi Simyacı yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcı olurken, cildin bakımını yapar ve besler. Tüm bunları cilde herhangi zarar vermeden, cildi aşındırmadan doğal yollarla yapar. Sebi Simyacı yüksek miktarda dünya patentli “Hücre yenileyici bileşen” ve silisyum kaplı değerli mineraller içermektedir.

Sebi Simyacı’nın en önemli artılarından biri de tüm bakımı tek başına yaptığı için başka bir ürüne ihtiyaç bırakmamasıdır. Bu hem konfor hem de ekonomik açıdan faydalıdır. Sebi Simyacı kullanıldığında birçok kreme ayrı ayrı para vermek, biten kremlerin yerine yenisini almaya çaba harcamaya da gerek kalmaz.

CİLTEKİ TÜM LEKELER İÇİN!

Sebi İxir Leke Kremi hem lekeleri gidermekte hem de cildin bakımını yapmaktadır. Sebi İxir Leke Kremi ciltteki lekeleri cildi soyarak veya aşındırarak değil içindeki dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile gidermektedir. Sebi Pharma’nın bu ürünü de doğallığı sayesinde 4 mevsim güvenle kullanılabilmektedir.

HEM AKNELERE HEM DE LEKELERE ELVEDA

Sebi İxir Akne Kremi aknelerin ve lekelerinin giderilmesinde yardımcıdır. “Uluslararası patentli hücre yenileyici bileşen” içeren Sebi İxir Akne Kremi akneler ve sivilcelerin giderilmesine yardımcıdır. Bununla birlikte Sebi İxir Akne kremi ciltteki tüm lekelerin giderilmesini de yardımcıdır.  Salisilik, asit, AHA asitleri ve asit türevleri içermeyen Sebi İxir Akne Kremi ciltte istenilen pürüzsüz görünümü sağlar.

SEBİ İXİR ACİL BAKIM KREMİ

Sebi İxir Acil Bakım Kremi cildin bakımını yapmaktadır ve doğal içeriğiyle tüm ailenin dört mevsim kullanabileceği formattadır. Kortizon içermeyen ürün içerdiği E vitamini ile cildin nemlenmesi ve beslenmesine de katkıda bulunur. Sebi İxir Acil Bakım Kremi derinin su kaybetmesini de engeller.

Sebi Pharma Der Ki;

Sebi Pharma ile cildinizdeki ve vücudunuzdaki birçok problemi bir ürünle çözebilmeniz mümkündür. Cildinizle alakalı sorunlar için dilerseniz cilt bakım uzmanlarımıza danışarak da bilgi alabilirsiniz.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.