Türk Mucit Özen’e Kore’de bronz madalya!

Türk Mucit Şebnem Özen Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarı’nda (KIWIE) bronz madalya ile ödüllendirildi. Türk Mucit Özen’in ödüllü dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” INNOPA (Indonesian Invention and Innovation Promotion Association), Bosna Hersek Kadın Buluşçular Derneği, İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı tarafından da ödüle layık görülmüştü.

Güney Kore’nin başkenti Seul’de 16-19 Haziran 2015 tarihleri arasında düzenlenen, dünyanın her yerinden yoğun ilgi gösterilen etkinlikte Türk Mucit Şebnem Özen bronz madalya ile ödüllendirildi. Sayın Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” oldukça dikkat çekti. Birçok cilt problemini gidermeye yardımcı bileşenin doğal yapıya sahip olması bebeklerde dahi kullanılabilmesi hayranlık ve beğeni ile karşılandı.
Etkinlik boyunca standı ziyaret eden birçok Koreli Sebi Pharma ürünleri hakkında bilgi aldı. Kremleri deneyenler oldukça memnun kaldığını belirtti. Kremlerin zengin içeriğe sahip olması ve doğallığı Korelilerin beğenisini topladı. Korelilerin cilt bakımında doğallığa çok önem vermesi de Sebi Pharma’ya olan ilgiyi arttırdı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.