Vaadinden fazlasını yerine getiren ürünler Sebi Pharma’da

Cilt bakım ürünleri alanında en çok şikayet edilen konulardan biri de seçilen ürünün vaat ettiklerini yerine getirmemesidir. Bunun sonucunda ise hem maddi hem de manevi zararlar meydana gelmektedir. Sebi Pharma ürünlerinde ise bu durum tam tersidir; hangi ürün tercih edilirse edilsin ürünün vaat ettiği faydaların yanı sıra başka yararlar da gözlemlenir.

BAŞARININ SIRRI: “HÜCRE YENİLEYİCİ BİLEŞEN”

Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. Benzersiz formül oldukça başarılı ürünler ortaya çıkarmanın yanı sıra hücre yenilediği için birçok cilt problemini gidermeye de katkıda bulunmaktadır.

Örneğin Sebi İxir Leke Kremi’nin hiçbir anti aging vaadi bulunmamaktadır. Bununla birlikte Sebi İxir Leke Kremi kullanan bireyler lekelerinin giderilmesinin yanı sıra yaşlanma karşıtı fayda gördüklerini de belirtmektedir. Bu da yüksek bir kullanıcı memnuniyetinin oluşmasını sağlamaktadır.

Bu durum Sebi Pharma felsefesi ile son derece de uyumludur. Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı yapısı ile dikkat çekmektedir. Bu sayede kullanıcılara hem konfor hem de ekonomi sağlanacaktır.

Sebi İxir Leke Kremi; leke gidermenin yanı sıra 50 faktör güneş koruması sağlamakta ve cildi yoğun şekilde nemlendirmektedir. Lekelerin öncelikli kaynaklarından birinin de güneş olduğu düşünülürse bu iki özelliğin bir arada bulunmasının ne kadar avantajlı olduğu ortaya çıkacaktır.

Sebi İxir Akne Kremi; yağlılık, siyah nokta, sivilce, akne gibi şikayetlerle mücadele etmenin yanı sıra ciltteki lekeleri gidermeye de faydada bulunmaktadır. Ürün, pürüzsüz ve duru bir görünüm oluşturmaktadır.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi de Sebi Pharma’nın en beğenilen ürünleri arasında yer almaktadır. Hassas ciltlerdeki leke kremi olma özelliğine sahip ürün yoğun şekilde bakım yapmakta ve cildi nemlendirmektedir. Ürünün bir diğer faydası da evdeki ufak kazalardan sonra kullanılabilmesidir. Krem 7’den 70’e her yaştaki bireyin kullanımı için uygundur.

Sebi Ala ve Sebi Simyacı Anti Aging Krem ürünleri Sebi Pharma anlayışının kolaylıkla gözlemlenebileceği ürünlerdir. Her iki ürün de göz çevresi, yüz ve boyun dahil olmak üzere tüm cilde güvenle uygulanabilmektedir. Her iki anti aging krem de sarkma, kırışıklık, yaşlanma belirtileri gibi şikâyetleri gidermeye katkıda bulunmanın yanı sıra; lekeleri, cilt tonu eşitsizliklerini de gidermeye fayda sağlamaktadır.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!


 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.