Yaşlanma belirtileri için; peptitler

Yaşın ilerlemesi, çevre koşulları, mimikler; ciltte kırışıklıklara, çizgilere ve sarkmalara sebebiyet vermektedir. Anti-Aging kremler ciltteki bu görünümü gidermekte genç ve güzel bir cilt sağlamaktadır. Peptitler anti-aging kremlerin içinde yer alıp ürünlerin etkilerini gerçekleştirmesini sağlamaya yardım etmektedirler.

PEPTİTLER NEDİR?

Peptitler hücreler arası iletici görev görmektedir. Peptitler kırışıklıkları gidermeye cildi nemlendirmeye ve sıkılaştırmaya yardım etmektedir. Seçilen anti-aging ürünlerin peptit içermesine dikkat edilmelidir.

Kollajen cildi desteklemektedir. Genç bireylerin cildindeki kollajen miktarı yüksektir. Bu nedenle gençlerin gergin ve pürüzsüz bir cildi vardır. Bunun zıttı olarak yaşlı bireylerde kollajen miktarı daha azdır bu da cildin kırışmasına sebep vermektedir.

Yaşlanmayla birlikte kollajen zarar görmekte fakat yenilenmemektedir. Bu nedenle de cilt yaşlı bir görünüme sahip olmakta kırışıklıklar meydana gelmektedir.
 

Kırışıklıları gidermek ve cildin daha genç görünmesini sağlamak için kaybolan kollajenin yenilenmesini sağlamak gereklidir. Peptitler cilde kollajenin yıprandığını ve yeni kollajen üretilmesinin gerekli olduğu sinyalini verir. Cilde uygulanan peptitler cildi kollajen üretmeye teşvik eder. Anti-aging kremlerin içinde yer alan bu unsur çizgilerin görünümünü gidermeye yardım etmektedir.

Acetyl hexapeptide-3 ciltte gözle görülebilecek şekilde fark yaratmaktadır. Bu madde yaşlanma belirtilerini; derin kırışıklıkları, alın ve göz çevresinde oluşan çizgileri gidermeye yardımcıdır.

Yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcı bu içeriğe sahip anti aging ürünler sayesinde ağrısız ve acısız şekilde cildi gençleştirmek mümkün. Anti-aging kremler kullanım kolaylığı, enfeksiyon riski taşımaması ve kişinin iş ve sosyal yaşantısına ara vermesine ihtiyaç bırakmamasıyla önemli avantajlar sağlıyor. Seçilen anti-aging krem DD krem formatında ise kullanıcıya bir avantaj da çok işlevle sunuluyor. DD Kremler yaşlanma belirtilerini yanı sıra ciltteki lekeleri de gidermede de etkili. Göz çevresinde, yüzde ve boyunda uygulanabilen bu ürünler hem yaşlanma belirtilerini, kırışıklıkları, sarkmaları gidermeye hem de ciltteki lekeleri silmeye yardımcıdır. Bu ürünler cildi nemlendirip bakımını yaparak da cildin genç ve güzel görünümüne katkı sağlamaktadır. Birçok işlevi aynı anda yerine getiren ürünler hem kullanım konforu sunuyor hem de ekonomi sağlıyor.

Sebi Simyacı Anti Aging Krem içerdiği dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”, silisyum kaplı mineraller ve Acetyl hexapeptide-3 ile ciltteki kırışıklık, sarkma ve çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcıdır. Yüz, göz, ve boyun bölgesinde kullanılabilen Sebi Simyacı ciltteki lekeleri ve izleri de gidermeye yardımcı olmakta cildin tüm bakımını yapmaktadır. Sebi Simyacı göz çevresinde ve göz kapağında da güvenle kullanılabilmekte buradaki problemleri gidermeye yardımcı olmaktadır.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.