Yaşlanma belirtileri nasıl gözlemlenir?

Anti aging bakım için araştırma yapılmaya 20’li yaşlarda başlanabilir. Bu yaşlarda yüzde ve boyunda hafif yaşlanma belirtileri gözlemlenebilmektedir. Genetik, yaşam tarzı gibi faktörlere bağlı olarak yaşlanma belirtilerinin derecesi değişebilmektedir.

20’li yaşlarda daha önceden yapılan cilt bakımı hatalarının etkileri gözlemlenmeye başlar. Buna en iyi örnek güneşin zararlı ışınlarının neden olduğu leke ve sorunlardır. Çiller, lekeler, renk tonu eşitsizlikleri UVA, UVB ışınlarının sonucundan meydana gelebilmektedir. Bu sorunlardan kurtulmanın yanı sıra yeni problemlerin oluşmaması için önlem almak fayda getirecektir. Güneşin dik olarak geldiği saatlerde dışarı çıkmamaya özen göstermek, yüksek faktörlü güneş koruyucu kullanmak fayda getirecektir.

Bireyin kendisini geçen hafta olmayan bir yerdeki çizgiyi kapatmak için makyaj yaparken yakalaması oldukça önemlidir. Ortaya çıkan kırışıklık hatalı makyaj alışkanlıklarının sonucu olabilir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte cilt kurumaya başlar; cildi kurutacak makyajlardan kaçınılmalıdır. Makyaj malzemelerinin yeni ve temiz olması da önem taşımaktadır.

Göz çevresindeki deri cildin diğerine oranla daha incedir. Bu nedenle yaşlanma belirtileri öncelikli olarak göz çevresinde meydana gelebilmektedir. Buradaki derinin ince olması göz çevresi bakımının önemini arttırmaktadır. Göz kremi, güneş gözlüğü kullanımı ihmal edilmemelidir.

Yaşın ilerlemesiyle birlikte hücrelerin yenilenme oranı düşmektedir. Cildin en üst tabakası rengini ve parlaklığını yitirecektir. Göz çevresi ince olduğu için çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir. Göz çevresinde halkalar, torbalanmalar sıkça yaşanmaktadır. Göz kremi ile birlikte tuz tüketimine dikkat etmek fayda sağlayacaktır. Gözleri ovuşturmaktan mümkün olduğu kadar kaçınılmalıdır. Gözler çok hassas olduğu için zarar görebilecektir.

Yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasının bir nedeni de cildin kurumasıdır. Yaş daha da ilerledikçe cildin nemini sağlamanın önemi artmaktadır.

Genç yaşlarda sarkma gibi problem nadiren gözlemlenir. Cilt oldukça parlak ve aydınlık görünür.  20’li yaşların sonlarına doğru ise yaşlanma belirtileri gözlemlenebilir. Kollajen ve elastinin zayıflaması yaşlı bir görünüm ortaya çıkacaktır. Yer çekimi de sarkmaların nedenleri arasındadır. Cildimiz sürekli olarak yer çekimine maruz kalmaktadır. Yaşın ilerlemesi demek daha uzun süre boyunca yer çekimine maruz kalınması demektir.

Sebi Pharma Der Ki,

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”  içeren Sebi Simyacı Anti Aging Krem sarkma, kırışıklık, leke, cilt tonu eşitsizliği gibi problemleri gidermeye yardımcıdır. Silisyum kaplı değerli mineraller içeren Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Kremi aydınlık bir görünüm sağlamaktadır. Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı göz çevresi, yüz ve boyun dahil tüm cilde uygulanabilmektedir.

Yaşlanma Karşıtı formülüne ulaşmak için tıklayınız.

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.