Yılbaşı ve cilt bakımı

Yeni yılla birlikte yeni yıl hedefleri de belirlenmeye başlar. Çoğunlukla, bakımlı bir cilde sahip olmak da istekler arasındandır. Hem yılbaşında hem de yeni yılda bakımlı bir cilde kavuşabilmek için cilt bakımına dikkat edilmelidir.

Cilt bakımındaki en önemli kriterlerden biri de sürekliliktir. Kısa süre cilde bakım yapıp uzun süre aksatmak istenilen sonucun alınmasını engelleyecektir. Cilt her gün çeşitli dış etmenlere maruz kalmaktadır. Yer çekimi, güneşin zararlı ışınları, çevresel kirlilik bunlardan bazılarıdır. Bakımın da sürekli olması cildi korumaya yardım edecektir. Cilt bakımına sürekli dikkat edilmesinin anti aging faydaları da bulunacaktır.

BAKIMLI GÖRÜNÜM İÇİN MİNERAL MAKYAJ!

Mineral makyaj gittikçe popülerleşmektedir. Bunun nedeni mineral makyajın cildi yormadığı gibi gözenekleri tıkamamasıdır. Aydınlık, bakımlı bir görünüm sağlayan mineral makyaj seçkin cilt bakım ürünlerinde yer almaktadır. Sebi Simyacı Anti Aging Krem ve Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem Sebi Ala mineral makyaj özelliğine sahiptir. Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürünler hem yaşlanma karşıtı bakım yapmakta hem de cildi beyazlatmaktadır.

Sebi Simyacı Anti Aging Krem’i incelemek için tıklayınız;

Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem Sebi Ala’yı incelemek için tıklayınız;

Yılbaşı yaklaşırken yeni yıl etkinliklerinde daha bakımlı ve güzel görünme isteği son derece doğaldır. Bununla birlikte agresif, cildi yoran çalışmalardan kaçınmalıdır. Kısa sürede sonuç almaktansa cilde bakım yapan ve cildi besleyen ürünler tercih etmek tercih edilmelidir.

Cilt bakımı beslenme, uyku gibi alışkanlıklardan da etkilenmektedir. Örneğin uykusuz kalınması göz altı bakımını güçleştirmektedir. Yetersiz beslenme hem genel sağlığa hem de cilde zarar verebilmektedir. Sigara kullanımı yaşlanmayı oldukça hızlandırmakta ve erken yaşlanma belirtileri arasında yer almaktadır. Sigaranın neden olduğu bir diğer sorun da cilt tonu eşitsizliğidir. Cilt bakımına ve kişisel bakıma dikkat edildikçe hem cildin görünümü istenildiği gibi olacak hem de birçok probleme karşı tedbir alınacaktır.

CİLDİNİZ İÇİN YILBAŞI FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.