Yüz Sıkılaştırmada Peptitlerin Gücü

Ciltteki kırışıklar özellikle yaş ilerledikçe artmaktadır. Çevresel faktörler, stres, genetik yapı gibi birçok değişken de yaşlanmayı hızlandırmaktadır. Yaşlanmaya karşı etkili maddeler kırışıklıkların giderilmesine, cildin gençleşmesine katkı sağlamaktadır. Sebi Pharma tüm bu sebepleri etkili bir şekilde gidermek için “Hücre Yenileyici Bileşen” etken maddesine ilave olarak çok güçlü etkili peptidlerin sinerjetik formüller oluşturmaktadır.

Peptitlerin Gücü

Bireylerin yüz ifadeleri, mimikler zamanla kırışıklıklara neden olmaktadır. Özellikle göz ve dudak çevresinde bunu gözlemlemek mümkündür. Gülmek, kaşları çatmak gibi ifadeler zamanla yüzde belirgin farklılıklara yol açmaktadır.


Acetyl Hexapeptide 8

Maddesi etkili olmaktadır. Acetyl Hexapeptide 8 maddesi seçkin kozmetik ürünlerinde bulunmaktadır. Acetyl Hexapeptide 8 diğer peptdlerle birlikte kullanılarak yaşlanma karşıtı etki oluşturur, göz çevresi de dahil olmak üzere kırışıklıkları giderir.


Acetyl Hexapeptide 9

Kırışıklıkların uzunluğunu ve derinliğini gözle görülür şekilde azaltabilen yaşlanma karşıtı bir peptit. In vitro çalışmaları, epidermal rejenerasyonu, kolajen tip I ve III sentezini ve ayrıca diğer önemli cilt proteinlerinin sentezini geliştirdiğini göstermektedir. 


Acetyl Hexapeptide 11

Umut verici yaşlanma karşıtı bakım olarak Hücre Dışı MMP’lerin aktivitesinin indüklediği ve ayrıca hücre göçünü bastırdığı bulundu. Sunulan bulgularımız, Hexapeptide-11'in umut verici bir yaşlanma karşıtı ajan olduğunu göstermektedir.


Palmitoyl Tripeptide-1

Palmitoil oligopeptid olarak da bilinen palmitoyl tripeptit-1, görünür cilt hasarını onarmaya ve cildin alt tabakasından cildi destekleyici kollajen tabakasını güçlendirmeye yardımcı olabilecek bir yağ asidi bağlantılı peptittir.


Palmitoyl Tetrapeptide-7

Palmitoil tetrapeptid-7, cilt iltihabını ve beraberindeki cilt hasarını azaltmak için çeşitli amino asit zincirlerini birleştiren bir tür sentetik peptit bileşiğidir. Bu peptit bileşiğinin, bir çeşit hücresel haberci olarak hareket ederek dermisteki kolajen liflerinin yenilenmesini uyarır.

Sebi Pharma formülleri çok kısa sürede çok güçlü etki sunabilmek için tüm bu peptitleri “Uluslararası patentli hücre yenileyici bileşen” ve etkili peptidlerle lifting etkisi yapan aktifleri bir ay gibi kısa sürede ciltte gözle görülür değişim yapan sebi simyacı yüz sıkılaştırıcı serumu oluşturmuştur. Sebi Simyacı Yüz Sıkılaştırıcı Serum 6 Güçlü Sıkılaştırıcı Aktif ile çok yüklü sinerjik bir formüle sahiptir.


Yoğun Peptit İçeren Yüz Sıkılaştırıcı Serumu Hemen Denemek İçin Tıklayın!

Sebi Pharma ile Sağlıklı Kalın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun
  • Merhaba, ben Sebi Pharma Kurucusu Şebnem Özen. Kendi cilt problemlerimi iyileştirmek için yaptığım bu buluşlu formülleri, sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Siz de cildinizdeki kusurları örtmekten yorulduysanız ve kalıcı olarak tedavi etmek istiyorsanız bize katılın.

  • Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.